Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Direksiyon problemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Merhaba Arkadaşlar,
    Dün tekrardan servise gittim,
    Bildiğiniz üzere ön iki amortisörüm rot balans tutmaması sonucu değişmişti, direksiyon sağa çekme ve sağa sola çevirmede ses problemim vardı
    Servisin incelemeleri sonucu amortisör yayları montajı düzgün olmadığını söylediler ve tekrar montajı yapıldı,
    Aynı gün arabayı teslim aldım ve dün akşam testlerim sonucu tüm sorunlarım düzelmiş gözükmektedir.
    Servis hatadan dolayı özür diledi ve herhangi bir ücret ödemedim,
    Herkese sorunsuz günler dilerim.

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun. Hangi servis orası? Gidilmesin oraya bence.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun.
        Servisin sizin aracınıza amortisör yaylarını yanlış montajlayip size bu sıkıntıları çektiren elemanına mutlaka ceza kesmesi gerekir diye düşünüyorum.
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ctn1905 View Post
          Merhaba Arkadaşlar,
          Dün tekrardan servise gittim,
          Bildiğiniz üzere ön iki amortisörüm rot balans tutmaması sonucu değişmişti, direksiyon sağa çekme ve sağa sola çevirmede ses problemim vardı
          Servisin incelemeleri sonucu amortisör yayları montajı düzgün olmadığını söylediler ve tekrar montajı yapıldı,
          Aynı gün arabayı teslim aldım ve dün akşam testlerim sonucu tüm sorunlarım düzelmiş gözükmektedir.
          Servis hatadan dolayı özür diledi ve herhangi bir ücret ödemedim,
          Herkese sorunsuz günler dilerim.
          Geçmiş olsun, çözebildiğinize sevindim ????

Yorum

Tecrübe oldu bize. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
            X