Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Silecek Sıkıntısı :(

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Silecek Sıkıntısı :(

Aracım Henüz 8000 km de fakat silecekler hicte iyi silmiyor.. Hep iz bırakıyor.. Volvo daki silecegi 65.000 km sorunsuz kullandım . Fakat bu sileceğin bu kadar cabuk eskimesi canımı sıktı.. Varmı boyle bırseyle karsılasan??
    2012 İnsignia 2.0CDTİ Edition + Still Paket

Ynt: Silecek Sıkıntısı

Garantiye de girdirmiyorlar ayrıca silecekleri
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

henuz servisle görüsmedım ama bende mı bır sıkıntı var yoksa genel bı problem mı dıye konu acmak ıstedım.. Benım bılgıdım kadarıyla da garantıye gırmıyor

Yorum

acaba aracın camı buzluykenmi calıştırdınız silecekleri
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Silecekte bende orjinalleri 2.5 yıl kullandım çok fazlada sorunum yoktu sileceklerde havas koşulları kullanım şekliniz çok önemlidir kimileri her kış silecek değişitrir kimileri 2-3 kışta bir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bende bugun Bosch servislerini aradım aerotwin banana silecekler için ama ellerinde yok.

Yorum

Ben ayda bir ( bazen iki haftada bir) kille camları siliyorum 16 ay oldu çizik bile yok sileceklerde.Dikkat etmek lazım.Ayrıcana kil camdaki yağ tabakasınıda aldığı için net görüş sağlıyor.Sildikten sonraki kısa fuluğluk olmuyor.

Yorum

Valla silecekle çok sıkıntım yok sanki ama geçen hafta kar varken, karlı buzlu camı sileyim derken tam görüş hizamda bölgede tam 10 cm lik bir çizik oluşturdum. Gayette belli yani, kalıcı bir çizik.
                Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
                VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

Benim araç 3000km de ama benim de dikkatimi çekti sileceklerin kalitesizliği, fazla gürültü yapıyorlar ve iyi temizlemiyorlar, şu cehennemi kışı bir geçireyim seneye banana takmayı düşünüyorum.
                  1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Yorum

Ben de bosch var ve cok memnunum.Ancak Ankara gibi kisi sert yelerde ister istemez silecekler erken bitiyor....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                      acaba aracın camı buzluykenmi calıştırdınız silecekleri
                      Buzluyken cok dikkat ederim.. Hem silecege hemde silecek motoruna zarar vermesın dıye.

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Silecekte bende orjinalleri 2.5 yıl kullandım çok fazlada sorunum yoktu sileceklerde havas koşulları kullanım şekliniz çok önemlidir kimileri her kış silecek değişitrir kimileri 2-3 kışta bir
                      2-3 kış geçse anlarım ama daha kurban bayramında aldım aracı

Ama Silecekler gercekten cok kalitesiz bir malzemede..

Yorum

bizim araçların herhangi bir silecek modeli varmı arkadaşlar. Malum boyna kar var 15 gun babamdaydı araba buzlu karlı demeden calıstırmıs gıtmıs sılecekler. Konyadakı servıs de elımızde yok dedı.
                        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                          bizim araçların herhangi bir silecek modeli varmı arkadaşlar. Malum boyna kar var 15 gun babamdaydı araba buzlu karlı demeden calıstırmıs gıtmıs sılecekler. Konyadakı servıs de elımızde yok dedı.

sana yine bi istanbul yolu gözüktü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                            Orjinal yazı sahibi: iatros

sana yine bi istanbul yolu gözüktü
                            yakın zamanda gelecek olsam beklerımde daha nısan sonu gelecem o yuzden zor olacak Hasan baba
                            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Furkan Bey Selamlar,

Aslında aracınız 6 ayı doldurmadıysa garantiden değişimi sağlanabilir.

Saygılar,

Yorum

İşleniyor...
                              X