Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 turbo 180 Kaziklaniyormuyum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 turbo 180 Kaziklaniyormuyum

Bugün bakım için özel servise gittim.
    sağ önden fren bastigim zaman ötüyordu.
    usta baktı arkalar yüzde 40 önler yüzde 50 balata kalmış dedi . 10 bin daha götürür seni dedi .
    ön disklerde aşınma var dedi .
    maliyeti sordum ; on 2 disk tornalama ve ön arka fren balata degisimlerine toplam 400 500 civari maliyet çıkardı.
    sizce bu Fiyat uygun mu yoksa pahalı mı söyledi?
    ayrıca termostat paslanmış dedi değişim tavsiye etti bekletiyorum termostati değiştireyim mi sizce yardımcı olursanız sevinirim.

ustanıza güveniyorsanız iki konuyuda halledin bekletmeyin. fiyat içinse bir kaç yere sormanız fikir verecektir.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Bence fiyat gayet iyi.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bence fiyat konusunda değil, değişecekler ve yapılacakların işinin ehli ellerde yapılıp yapılmayacağı konusunda endişe edin, zira bence rakamlar çok uygun

Yorum

Ön ve arka balata değişimiyle birlikte diskler 1 kez torna ücret olarak 500ü normalde geçer. Fiyat çok uygun.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Balatayla ilgili diğer konuya bakarsanız orijinal GM balatalar ile 1200 TL ye mal oluyor. Sadece parça fiyatı orijinal GM için 900 civarlarında. Yani sizin ki bayağı ucuz ama balatalrın markası etken tabii bu duruma. Marka olarak ne dedi usta?
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Fiyat makul ama bu paraya GM balata olmaz, muadil markadır. Ucuz oluyorlar ama performans ve ömür olarak aşağıdalar. Bütçenize göre karar vereceksiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Ben de gm 4 disk ve 4 balata için 4bin küsur fiyat almıştım. Üstelik gm, balata ve disklere garanti vermiyor. Mesela 1 ay sonra ses yapmaya başlasa balata kullanıcı hatası olarak değişim yok. O artık sizin servisle olan yakınlığınıza kalıyor. Yan sanayi birebir uyumlu sıfır balatalar ve disclerle rakam 4 te 1 ine kadar düşüyor. Servis en az 1 yıl garanti veriyor.Ömür daha kısa olsa ve daha erken km.lerde değişim olsa da maddi anlamda her türlü avantajlı şu an yan sanayi balata ve disc..
                @Murat
                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                  X