Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bez Branda

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bez Branda

Ben aracın ustune bez branda ortmeyi dusunuyorum. Daha once birkaç konu açılmış bununla ilgili fakat hep mikrofiber yada miflon brandalardan bahsedilmiş. Bu tip brandalarda aracın boyasına zarar verme durumu var. Havasız kalma vs gibi durumlar oluşabiliyor. Acaba bez branda bu konuda daha mı sağlıklıdır? Tamam örtmemek en iyisi belki ama sokaklarda top koşturan, bisiklet süren veletlerden korunmanın yolu branda.

Ynt: Bez Branda

Ben miflonlu kullanıyorum. Kesinlikle boyaya zarar vermeyecek biy yapısı var. İçi pamuklu , boyaya sıcakta yapışmaz. 4 aydır filan sorunsuz kullanıyorum. Yağmura, çamura, kara, soğuğa, buzlanmaya, güneşe, kuş pisliklerine , toza karşı bence süper. Tavsiye ederim.

Yorum

yapısı her ne olursa olsun brandayı önermiyorum.

Yorum

Özlem hanım size tabiki katılıyorum ama sokakta, ağaç altında, yağmurda çamurda kalmasındansa bence kaliteli bi çadır aracı korur.

Yorum

evet haklısınız dış etkenlerden branda sayesinde aracın boyasını korurken diğer aksamlarda da korozyonlanmayı davet ediyorsunuz

Yorum

Bez branda diğerlerine gore daha hava sirkulasyonu yapıtıgı için belki korozyona yol açmaz. Zaten asıl başlıkta sormak istediğimde buydu

Yorum

İşleniyor...
            X