Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sensor ve cama etiket yapıştırma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sensor ve cama etiket yapıştırma

Merhabalar güvenlik görevlisi işaretlediğim yere sticker yapıştırmış ama ayna'nın tam arkasında bir boşluk var acaba orada sensör var mı kitapçığa baktım bulamadım sensörlern nerde olduğunu ama orada ön cama yapıştırma yeri olarak camdaki noktalı yerleri göstermiş daha yukarıda. Aklımda kaldı acaba bir sensör etkileniyor mu diye ne yapıyım çıkartmak gerekli mi oradan sizce?

ayna.jpg

Aracınızın afl ve yagmur sensörü burada olması lazım
    Bu tür etiketler için dünya standartı olan özellikle ön cama sabitlen aynanın üst kısmında bulunan taraflı alanlar kullanılması lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkür ederim en iyisi ben onu çıkartıyım.

Yorum

Çıkartmayın , orada sensör yok, tam tersi ogs-hgs gibi farklı cihazların
        kullanılma alanı olarak işaretlenen bölge orası. Sensörler , ayna gurubu
        ile beraber dışta daha yukarıda bulunuyor. O alana içeriden isteseniz de
        bir şey yapıştıramazsınız zaten.

Yorum

Dikiz aynasının altındaki bu çıkıntı kısım AFL sensörünün olduğu alan. Ve etiket sensörün önünü kapatıyor. Etiket aynanın arka üst kısmında bulunan nokta nokta taralı alanda olmalı. HGS-OGS etiketini takmasanızda gişelerden plaka üzerinden algılama yapıyor. Etiketi sökün ve takmayın. 4-5 senedir etiket olmadan kullanıyorum. Bir sorunla karşılaşmadım.

Yorum

İşleniyor...
          X