Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 insignia business far ve silecek yardim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2015 insignia business far ve silecek yardim

herkeze merhabalar aracimi yeni satin aldim sizden silecek ve far tavsiyesi rica edecem uzerindeki farlar cok yetersiz geldi

Hoşgeldiniz... Fakat öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyor...
    Bu kadar kıdemli üyenin yanında bana düşmez ama görmüşken uyarayım dedim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: batuhan05 View Post
      herkeze merhabalar aracimi yeni satin aldim sizden silecek ve far tavsiyesi rica edecem uzerindeki farlar cok yetersiz geldi
      Far tavsiyesi derken anlamadım lakin yardımcı olmak isterim. Ama önce forum kuralları gereği tanıtırmısınız kendinizi ilgili alanda.

Yorum

Öncelikle hoş geldiniz.

Insignia farlarından şikayetçiyseniz sanırım aracınızda halojen farlar var. Kesme-delme-biçme yapmadan en basit çözüm LED ampul takmak. Bu uygulamadan memnun olan da var memnun olmayan da. Deneyerek karar vermelisiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ciaans View Post
          Hoşgeldiniz... Fakat öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyor...
          Bu kadar kıdemli üyenin yanında bana düşmez ama görmüşken uyarayım dedim...
          Teşekkürler uyarı için hemen yaptım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Öncelikle hoş geldiniz.

Insignia farlarından şikayetçiyseniz sanırım aracınızda halojen farlar var. Kesme-delme-biçme yapmadan en basit çözüm LED ampul takmak. Bu uygulamadan memnun olan da var memnun olmayan da. Deneyerek karar vermelisiniz.
            merhaba galiba farlarım halojen daha önceki aracımı led ampülle değiştirmiştim sonuçtan çok memnun kaldım tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı acaba birde silecekle ilgili tavsiyede bulunabilirmis
            niz

Yorum

LED ampuller ile bir tecrübem yok. Kullananlar yazarsa daha iyi olur. Sileceklerde ise Bosch Aerotwin öneriliyor ama ben hiç kullanmadım. Açık otoparkım olduğu için ne alırsam alayım ömrü 6 ay oluyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

D3S XENON AMPUL PHOTON 4300K bu ledampul u almayi dusunuyorum.tecrubesi olan arkadaslar yazabilirse cok mutluy olurum

Yorum

İşleniyor...
                X