Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl far buğu sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Afl far buğu sorunu

Merhaba. Antalya'da afl far buğulanma sorununu yaptırabileceğim bir yer var mı?

Merhaba , farda mutlaka çatlak vardır oradan su alıyordur. Yaptırılabilecek bir durum değil farın komple değişmesi lazım.

Yorum

daha dun yaptirdk. sanayideki farcılar yapiyor ama 500 lira falan iscilik aliyor serefsizler. farda muhakkak catlak vardir ve acile. yapdirmazsaniz far beyinide yanacak ve minimum 500 lira sadece o tutuyor. ve led beyinide yanarsa 200 lira yani bu fari. icindeki suyu biran once düzeltmeniz gerekiyor. whatsapdan dahada detaylı yardımci olabilirim size 05415391993

Yorum

Çok su olmuyor sadece üst kısımlarda buğu oluyor. Far yandığında da arıza uyarısı veriyor zaten. Antalya 'da yaşıyorum nerede nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Siz de Antalya' da mı yaptırdınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozer View Post
          daha dun yaptirdk. sanayideki farcılar yapiyor ama 500 lira falan iscilik aliyor serefsizler. farda muhakkak catlak vardir ve acile. yapdirmazsaniz far beyinide yanacak ve minimum 500 lira sadece o tutuyor. ve led beyinide yanarsa 200 lira yani bu fari. icindeki suyu biran once düzeltmeniz gerekiyor. whatsapdan dahada detaylı yardımci olabilirim size 05415391993
          Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gazi07 View Post
            Çok su olmuyor sadece üst kısımlarda buğu oluyor. Far yandığında da arıza uyarısı veriyor zaten. Antalya 'da yaşıyorum nerede nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Siz de Antalya' da mı yaptırdınız?
            uyari verdigine göre çalısmıyor o fariniz o zaman ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Hoşgeldiniz
              saolumn hoşbulduk gelicem tanısma bölümüne

Yorum

Farların çalışmasında sorun yok.

Yorum

İşleniyor...
                X