Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ziebart Ses ve Korozyon Yalıtımı Uyguladım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ziebart Ses ve Korozyon Yalıtımı Uyguladım

Uygulama Linkleri Aşağıdadır !

Selamun Aleyküm Arkadaslar . Bu video basliktada okudugunuz üzere Amerikan patentli Ziebart da korozyonlardan ,paslanmadan koruma amacli yapilan bir uygulama. Aslinda bu uygulamanin asil iddiasi ses yalitimi . Bu islem aslinda öncelik olarak yol sesini azaltmayi iddia ediyor , fakat benim yaptirma amacim tamamen tuzdan , paslanmadan korunma amaçlı. Yasadigim ülke dolayisiyla hava 3 derece civarina düsünce kar olsada olmasada yogun tuzlama oluyor . Bu islemi yaptirali 2 yada yanilmiyorsam 3 hafta oldu ses konusunda net bir farklilik varmi yok mu bilemedim , dedigim gibi yaptiris amacim farkliydi cünkü . Sizleride yaniltip aman cok iyi araba kütüphane oldu demek istemiyorum acikcasi . Rölantide desibel ölcer cihaz ile ölctüm bir fark yok ki zaten bu uygulama ön tarafta sadece davlumbaz kismina uygulaniyor daha cok yol sesiyle alakli . Belki bir tik yol ve micir seslerinde toklasma olmus olabilir . Diger taraftan koruma bazinda bence ürün oldukca iyi heryere sikildi oldukcada kalin amaciniz korunmaysa yaptirin derim . Fiyat 1500 TL Günisli ziebart da fakat bu ay (18.09.2019) istanbul'daki hic bir ziebart da kaplama malzemesi kalmadi bilginiz olsun . Umarim faydali bir video olmustur part 2 izlemeyi unutmayin .

Uygulama Linkleri

Part1 Uygulamadan Önce:
    https://youtu.be/7OIKxcwY7cw

Part 2 Uygulama Aşaması :
    https://youtu.be/Fi9Yl7KESYs

Part 3 Uygulama Sonrası :
    https://youtu.be/fevL5G9rEqc
    Son düzenleme: kemal6190; 19.09.2019, 17:02.

Yapılan işlemler gayet güzel ve başarılı bir şekilde yapılmış ustamızın eline sağlık

Ses izalasyonu için bu tür bir uygulama yapmak ciddi manada araç içi konforu artırıyor ben kendi aracıma sadece dört teker üstü 3m izalasyon malzemesi kullanmıştım o bile çok fark ettirmişti

Keyifli sürüşler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İyi günlerde kullanın, uygulama yaptırmayı düşünenler için faydalı bir paylaşım.
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
        Yapılan işlemler gayet güzel ve başarılı bir şekilde yapılmış ustamızın eline sağlık

Ses izalasyonu için bu tür bir uygulama yapmak ciddi manada araç içi konforu artırıyor ben kendi aracıma sadece dört teker üstü 3m izalasyon malzemesi kullanmıştım o bile çok fark ettirmişti

Keyifli sürüşler
        Sizede bu sekilde püskürtme kauccuk maddemi yapmislardi ? Kokusunu yazmayi unuttum ilk birkac gün mahallenin basindan koku duyuluyordu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
          İyi günlerde kullanın, uygulama yaptırmayı düşünenler için faydalı bir paylaşım.
          Tesekkür ederim sagolun . Bende cok aradim ama böyle bir videoya ulasamadigim icin paylasma geregi duydum .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Sizede bu sekilde püskürtme kauccuk maddemi yapmislardi ? Kokusunu yazmayi unuttum ilk birkac gün mahallenin basindan koku duyuluyordu
            Evet püskürtme olmuştu ama koku yoktu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X