Duyuru

Collapse
No announcement yet.

H7 Led far ampul

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Duruyorlarsa yollayabilir misiniz ? Benimki sağ taraf kesti sanırım yanmıyor.
    Adresinizi yollarsanız gönderebilirim.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülent Yüksel View Post
      20190910_175417.jpg
      Bahsetmiş olduğum Ledler bunlar 4 adet sinyal 2 adet gündüz aydınlatma ve arka parklar içinde 2 adet.

öncelikle bu güzel hareketinizde ötürü size teşekkür ediyorum.
      eğer taliplisi yoksa led setine talip olabilirim. Ankara'dayım bu arada.
      Teşekkür eder iyi günler dilerim
      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xsalty_06 View Post

öncelikle bu güzel hareketinizde ötürü size teşekkür ediyorum.
        eğer taliplisi yoksa led setine talip olabilirim. Ankara'dayım bu arada.
        Teşekkür eder iyi günler dilerim
        Ben teşekkür ederim oradaki ledlerden sadece ba15s kaldı ayakta duran 2 adet, diğerlerini malesef forumdaki arkadaşlar istedi bugün onları yollayacağım. Dilerseniz işinize yarayacaksa kalan iki lambayı verebilirim.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülent Yüksel View Post

Ben teşekkür ederim oradaki ledlerden sadece ba15s kaldı ayakta duran 2 adet, diğerlerini malesef forumdaki arkadaşlar istedi bugün onları yollayacağım. Dilerseniz işinize yarayacaksa kalan iki lambayı verebilirim.
          bu bahsettiğiniz ampüller sinyal için olanlar değil mi?
          insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
          honda accord 2.4 Executive...

Yorum

İşleniyor...
          X