Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tekerleklerden gelen metal sürtme sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tekerleklerden gelen metal sürtme sesi

aracım 2012 model insignia,düz yolda dahi giderken,hızı hiç farketmeksizin,vıcır vıcır ses geliyor,balataları yeni değiştirdim,diskleri geçen yıl tornadan geçirdim ama ses hala devam ediyor...nasıl bir çözüm bulabilirim ?

Kardeş bahsettiğin sese benzer Bi seste bende vardı. usta baktı disk muhafazası sürtüyormuş muhafazası düzeltti ve ses gitti umarım seninkide bukadar basit olur.

Yorum

ses çok farklı bir yerden kaynaklanıyor olabilir. bende de benzer bir sürtme sesi vardı. disk ve balatadan şüphelendim. gittiğim serviste kaynağın lpg kiti olduğunu söylediler. lpg montajı yaptırdığım yere gittim ve bir adet takoz ilave ettiler ses gitti.

Yorum

tamamdır teşekkür ederim,en azından kafam da bir fikir oluştu

Yorum

Alakasız olucak ama benim aracımdaki lastiğede çivi girmişti yama yaptırdım hala hava kaçırıyor. Ustaya gittim hatamız olmuştur dedi bir daha yama yaptı ama yinede havası iniyor.
          ne yapmam lazım?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post
            Alakasız olucak ama benim aracımdaki lastiğede çivi girmişti yama yaptırdım hala hava kaçırıyor. Ustaya gittim hatamız olmuştur dedi bir daha yama yaptı ama yinede havası iniyor.
            ne yapmam lazım?
            Bire bir aynısını şuan bende yaşıyorum...2 ay oldu muhabbet devam ediyor...Ama çok az bir sızıntı var rolleyesrolleyesrolleyes

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post
              ne yapmam lazım?
              jantınız da eğrilik/yamukluk olabilir.

Yorum

Sabah arabayı çalıştırdığımda lastiğin havası 168 kPA’ya inmişti. İkinci el Barum marka lastik buldum taktım hemen. Lastiği arka tarafa taktırdım. Sorun ommaz artık umarım.
                seneyede satmazsam komple yenilemeyi düşünüyorum

Yorum

İşleniyor...
                X