Duyuru

Collapse
No announcement yet.

30 mm yay hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 30 mm yay hakkında

Arkadaşlar merhaba.
    Aracım 2011 2.0 CDTI Flexride Sportstourer , aracım için 30 mm yay alıp uygulamak niyetindeyim. Forumumuzdan araştırdım eibach kullanan ve memnuniyetsiz bir yorum yapana denk gelmedim.
    Farklı bir kaç markada ses olduğunu yazanlar olmuş fakat eibach kullanıp ses yaptı diyeni okumadım.
    Eylül ayında bir tanıdığımız Almanya ya gidecek , oradan bir şekilde aldırıp getirmesini isteyeceğim. Eibach ın aşağıda ekran görüntüsünü eklediğim ürününü internet üzerinden aldırıp Almanya daki adrese isteyeceğim. Bunun haricinde farklı bir tedarik yöntemi hakkında bilgisi olan ya da farklı bir marka öneren , konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi/yardım rica ederim.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yakışır fazlasıyla...

Yorum

İçinde tuning canavarı var galiba şimdiden hayırlı uğurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
        İçinde tuning canavarı var galiba şimdiden hayırlı uğurlu olsun
        Tek eğlencemiz abi , her ne kadar senede 5-6 bin km binsekte şeytan dürtüyor.

Yorum

seloselo bensana yay alayım sen tamponu bana ver ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
            seloselo bensana yay alayım sen tamponu bana ver ihihi
            Abi o artık çıkmaz yerinden . cool

Yorum

3 yildir bu yaylari kullaniyorum bi sikinti yasamadim virajlarda tutus farkini hissedeceksiniz . Yasadiginiz yerde yollar düzgünse memnun kalirsiniz . Türkiyede istanbulda cukurlarda bozuk yollarda biraz sert oldugunu hissedeceksiniz ama suda bir gercek einbach pro kit 30 mm alabileceginiz en konforlu spor yaydir .

Yorum

İşleniyor...
              X