Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yol Bilgisayarı Bilgi Menüsü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yol Bilgisayarı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar merhaba İki gün önce aracımda direksiyon sistemi arızası gibi bit uyarı yandı ve söndü. Bugün araçta yıl bilgisayarı bilgi menüsüne giremediğimi yani yakıtla ilgili kısma erişemediğğmi fark ettim.Diğer menüler çalışıyor ama bilgi menüsüne gelince geziA gezi ortalama yakıt anlık yakıt gibi bölümlerin olduğu sekmeye ulaşamıyorum Başına böyle bir şey gelen ya da bilgisi olan var mı 2015 cosmo stil paket

Akü kutup başını söküp takın.
    İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
    Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

Yaptım ama sonuç değişmedi

Yorum

Araç bilgi menüsündeki bilgiler açılıp kapanabikşyormuş ve benimkiler nasıl ılduysa kapalıymış Tikleri işaretleyince aktifleşti sorunda halloldu Teşekkürler ankaanx

Yorum

Merhaba. Benin de başıma iki gün önce aynı şey geldi. Aracın bilgi menüsü açılmıyor. Bahsettiğiniz tikler nerede acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Taltal View Post
            Merhaba. Benin de başıma iki gün önce aynı şey geldi. Aracın bilgi menüsü açılmıyor. Bahsettiğiniz tikler nerede acaba?
            Bilgi menüsünün ayarlar kısmında. Direksiyonun yönlendirme tuşundan sola basın ve çıkan küçük menüden en altta ki ayarlara girin. Orada bilgi sayfaları gibi bir seçenek olacak ona girin istediğniizi tikleyin istediğiniz tikini kaldırın.
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Taltal View Post
              Biraz uğraşınca çıkıyor Tam olarak nasıl yapıldığını anımsamıyorum

Yorum

İşleniyor...
              X