Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arka koltuk emniyet kemeri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arka koltuk emniyet kemeri

Merhaba arkadaşlar,

Şu son zamanlarda giderken arka koltuk ikaz kemeri uyarıları yanıyor. Eskiden yapınca tavanın ordan sensörü kapalı duruma alırdım yapmazdı. Şimdi çok yapmaya başladı . Can sıkıyor. Şimdilik geçici süre olarak emniyet kemerleri takılı gidiyorum.

Diğer sorumda Dijital km göstergesi çoğunda var opsiyonel mi bu ? Cosmo araç benimde 2009 ben bulamadım.

iyi günler dilerim.

Meraba kronik hatalardan birisidir emniyet kemer ikazi lakin buyuk bir sorun sayilmaz kemer soketleri temizlenerek tamamen ariza yaptiysa degiserek sorun cozulebilir
    diger dijital ekran gostergesi standart oldugunu dusunuyorum menu degistirerek ulasabilirsiniz soldaki sinyal kolundaki menuden
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
      Meraba kronik hatalardan birisidir emniyet kemer ikazi lakin buyuk bir sorun sayilmaz kemer soketleri temizlenerek tamamen ariza yaptiysa degiserek sorun cozulebilir
      diger dijital ekran gostergesi standart oldugunu dusunuyorum menu degistirerek ulasabilirsiniz soldaki sinyal kolundaki menuden
      Yarın bir baktıracağım kemerlerede , dijital ekran göstergesi yok her türlü baktım çıkmıyor.

Yorum

İşleniyor...
      X