Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seyir halinde depo birden boş gösterdi..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Seyir halinde depo birden boş gösterdi..

Merhabalar, dolu depo ile yola çıktım, 50 km lik yolum bittiğinde deponun boş olduğunu gördüm.. Yolun bir bölümünde sıkışık trafik vardı, 2. Vitese bile çıkamadan dur kalk ile 15 dakika kadar ilerledim, kalkışlarımın birinde debriyajı kaçırdım araç aşırı silkelendi ve stop etti, çalıştırıp yoluma devam ettim.. Yolculuğumdaki tek sorun bu idi.. Ne olmuş olabilir fikri ya da benzer tecrübesi olan var mı?

Merhaba, şamandıra da anlık bir problem olmuş olabilir.
    InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba,
      Dizel araç kullanıcısıyım fakat çevremdeki kullanıcıların tecrübelerine dayanarak benzin ve lpg kullanan motorlarda araç lpg ile hareket ettikçe benzin göstergesinde düşüş söz konusu oluyor. Bu durumdan anlaşılan benzin göstergesi sadece şamandıra verileri ile hareket etmiyor. Belki bununla alakalı bir durum ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Richards View Post
        Merhaba,
        Dizel araç kullanıcısıyım fakat çevremdeki kullanıcıların tecrübelerine dayanarak benzin ve lpg kullanan motorlarda araç lpg ile hareket ettikçe benzin göstergesinde düşüş söz konusu oluyor. Bu durumdan anlaşılan benzin göstergesi sadece şamandıra verileri ile hareket etmiyor. Belki bununla alakalı bir durum ile karşılaşmış olabilirsiniz.
        Bu bahsettiğiniz lpg ile birlikte belli anlarda araç benzin de tüketiyor durumu. Bu zaten var. Arkadaşın bahsettiği olay daha farklı..
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Merhaba, şamandıra da anlık bir problem olmuş olabilir.
          İnternette araştırdım, bu tip sorunlar şamandıra kaynaklı oluyormuş fakat anlık bir sorun değildi, düzelmedi.. Vaktim olduğunda servise gideceğim..

Yorum

Depodaki benzin azalınca gösterge düzeldi..

Yorum

İşleniyor...
            X