Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cosmo ve Sport Süspansiyon Farkı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cosmo ve Sport Süspansiyon Farkı

Arkadaşlar merhaba,

2016-2017 model 1.6 CDTI modellerde Cosmo ve Sport donanım arasındaki süspansiyon farkları nelerdir?

Broşürlerde, Sport modellerde alçaltılmış spor şasi olarak geçmekte.
    -Alçaltılmış spor şasi tam olarak neyi ifade etmektedir?
    -Amortisör, helezon vb. süspansiyon parçaları tamamen birbirlerinden farklı mıdır ?
    -245 / 40 / 19 Sport jantlarda esneme konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz, tabiri caize bazı yerlerde belirtildiği gibi gerçekten takır tukur mu ?
    Büyük yada Küçük çukurlara düştüğünüzde yanak yarılması, balon yapma gibi sorunlar yaşadınız mı ?

Bilgiler ve teknik destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.

Araç şasi olar 1.5 cm daha alçak ve süspansiyon da flexi var
    ben yıllarca 19` jant ve flexi kullandım konfor dan yana sıkıntı yaşamadım flexi bir çok konuyu çozuyor ve lastiklerde balon olayı yaşamadım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Araç şasi olar 1.5 cm daha alçak ve süspansiyon da flexi var
      ben yıllarca 19` jant ve flexi kullandım konfor dan yana sıkıntı yaşamadım flexi bir çok konuyu çozuyor ve lastiklerde balon olayı yaşamadım
      Sayin abim, flexride ozelligini opellerde biliyorum ancak flex suspansiyon nedir ? Forumlarda pek bir bilgi bulamadim. Lutfen aydinlatir misin?
      baktigim 2. El sportlarda flexride opsiyonu yok.
      Olmamasina ragmen flex suspansiyonla mi destekleniyor ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FatihKzl View Post

Sayin abim, flexride ozelligini opellerde biliyorum ancak flex suspansiyon nedir ? Forumlarda pek bir bilgi bulamadim. Lutfen aydinlatir misin?
        baktigim 2. El sportlarda flexride opsiyonu yok.
        Olmamasina ragmen flex suspansiyonla mi destekleniyor ?
        Merhaba,

Flex süspansiyon diye birşey yok, bazen uzun uzun flexride yazmamak için flex flexi vs şeklinde kısaltarak yazılabiliyor, hepsinin özü flexride

Sport 2 çeşide ayrılıyor, ilk kasanın sport’u ve makyajlı kasanın sport’u;

- İlk kasada araç 1cm (10mm) daha alçak, flexride standart olarak geliyor, ergonomik spor kumaş koltuklar ve perfore derili spor direksiyon var. Tabi bunların üstüne opsiyonlar da ekleyebiliyorsunuz.

- Makyajlı kasada olay farklı, cosmo’nun üst paketi olarak çıktı. Opcline iç-dış paket, 19” jant, sunroof, tek veya çift egzoz çıkışı, ergonomik spor kumaş koltuk standart olarak geldi. Flexride ve alçaltılmış şasi ise makyajlı kasada yok, opsiyon olarak ekletilebiliyor. Sizi ilgilendiren bu araç oluyor
        InsigniaTEAM

Yorum

Makyajlı sportta opc line gövde parçaları var. Tampon ve marşpiyel eklemeleriyle araç daha alçak görünür.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
          X