Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elm 327 obd2 okunacak degerler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Elm 327 obd2 okunacak degerler

Oncelikle merhaba arkadaslar. Aracim 1.6 T sports tourer. Konyadayim. Ikinci insigniam ve bu araclara severek biniyorum. Forumu onceki aracimda ikende severek takip etmisimdir. Uye olmak bugune nasipmis.

Gelelim merak ettigim ve onemli oldugunu dusundugum soruya. Belki onceden sorulmustur ama bulamadim. Hatam olursa affola.

Elimde ELM 327 OBD2 cihaz var bununla bircok bilgiye ecu tarafindan bilgi alarak okuyabiliyoruz. Bu konuda tecrubesi olan arkadaslar yol gosterebilir mi ? Yani ornegin MAF sensoru rolantide su degerler arasinda olmali degilse sebepleri sunlar olabilir gibi okuyabildigimiz butun degerler icin birseyler yazilabilir mi ?

Simdiden tesekkurler.

Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz.

Bu cihazlardan kullanan forum üyeleri vardı, onlar gereken cevabı vereceklerdir

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz.
        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Hoş geldiniz, keyifli forumlar
          2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Tesekkurler arkadaslar Hosbuldum. Bilgili arkadaslardan cevap bekliyorum.

Yorum

İstediğiniz türde bir doküman yok arkadaşlar kendi yaşadığı problemler ve çözümu hakkında bilgiye sahiptirler teknik veriyi servise sorup Aralık değerlerini öğrenebilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sayin adminim zaten dokuman tarzinda birsey bulmak oldukca zor. Kastim tecrube yasayan arkadaslardan bilgi alabilmek. Kendim icin degil herkes icin faydasi olacagini dusundugum icin. Servisinde verebilecek dokumani oldugunu sanmiyorum. Saygilar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teatuf View Post
                  Sayin adminim zaten dokuman tarzinda birsey bulmak oldukca zor. Kastim tecrube yasayan arkadaslardan bilgi alabilmek. Kendim icin degil herkes icin faydasi olacagini dusundugum icin. Servisinde verebilecek dokumani oldugunu sanmiyorum. Saygilar.
                  Merhaba, istediğiniz bilgile ulaşmanın yolu bu cihazı kullanıp verileri fotoğraflayıp bu başlık altında paylaşmaktan geçiyor gibi.. Ben bu cihazlardan bir tane bugün sipariş ettim, kullanım fırsatım olduğunda buraya yazarım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: A Şükrü View Post

Merhaba, istediğiniz bilgile ulaşmanın yolu bu cihazı kullanıp verileri fotoğraflayıp bu başlık altında paylaşmaktan geçiyor gibi.. Ben bu cihazlardan bir tane bugün sipariş ettim, kullanım fırsatım olduğunda buraya yazarım..
                    Hocam biraz vakit gecmis. Bakabildiniz mi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teatuf View Post

Hocam biraz vakit gecmis. Bakabildiniz mi ?
                      Evet motor suyu sıcaklığını takip ediyorum, yaklaşık bir aydır her binişimde bağlanıyorum cihaza.. Size tam olarak hangi ölçüm lazım, isterseniz telefondan ulaşın 543 431 5528

Yorum

İşleniyor...
                      X