Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kontağı kapatınca teyp kapanmıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Kapıyı açınca iç lambalar da yanıyor mu? Yanmıyorsa kapı svici bozuktur.
    1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
    2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
    3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
    5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
    6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilkerozturk View Post
      Benim de bugun basima benzer bir olay geldi. Aracim 2016 Opel Insignia 1.6T Cosmo. Araçta uzun sure, arac çalışmaz iken bluetooth üzerinden gorusme yaptıktan sonra (1.5 saat kadar) araci kapattığımda hem Intellilink radyo ekrani hem de arac ici dugmelerin ışıkları (kapi kolu, isitmalar, orta konsol) sönmedi. Bunun dışında hersey kapandı. Kapilari kitledigimde de ekran ve ışıklar açık kalmaya devam etti. Araca tekrar bindiğimde radyo USB okumadı, bluetooth telefonu baglasam da telefondaki müzikleri çalmadı, radyo tamamen kitlendi. 1.5 saat boyunca ac/kapa yaptım, araci fabrika ayarlarına dondurdum, kilitledim bekledim açtım vs çözüm olmadi. En son bluetooh üzerinden tekrar bir görüşme yaptım, telefonu kapattım. Ve araci kapatınca radyo ekranı ve dugme ışıkları kapandı. Kapiyi kapatıp kilitledim, bu sefer hayalet ekran cok düşük isikla acik kaldi ve direksiyon üzerindeki isiklar acik kaldi. Kapiyi tekrar açtım, kapadım kilitledim ve hersey eski hali a dondu - tüm isiklar olmasi gerektigi gibi kapandı.
      yarin sabah hayrola, bakalim nasil çalışacak, neler olacak. Bu sorun daha oncede olmustu ve bir süre sonra aku bitmisti. Sorun kablarda midir, nedendir, yetkili serviste net çözüm bulurlar mi dersiniz? Tesekkurler, iyi geceler.
      İntellink ciddi miktarda ısınıyor gözlemlediğim. Fanın da sorun varsa kabloları kaynaklı bir sorun olmuş olabilir. Siz klasik kutup başı olayına bir el atın. Sonrsında sigortaları kendiniz kontrol edin. Araçta gözünüze ilişen teyp harici bir anormallik var mı onu da gözlemleyin.

Yorum

Cok tesekkurler, inceleyeceğim. Ertesi gün sorun kendiliğinden geçmişti, tekrarlarsa buna bakacagim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Akü kutup başını söküp taktınız mı?
          Akuyu hiç ellemedim. Sorun tekrarlarsa deneyeceğim, tesekkurler

Yorum

İşleniyor...
          X