Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsigna beyin arızası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsigna beyin arızası

Merhaba arkadaşlar aracım 2011 model 1 ay oldu alalı aldıgımdan beri sol arka kapı açık uyarısı veriyordu ve arka camlar çalışmıyordu akü kutup basını söktüm taktım kapı acık uyarısı gelmiyor artık fakat ekranda kapıyı açık olsa dahi göstermiyor şuanda. Aslında asıl sorunum da bu değil aynı zamanda arka camlar calısmıyor ne önden ne arkadan kontrol edemiyorum 3 elektrikçi çözemedi modül deyip cıkıyor lar işin içinden en son bir elektrikçiyi kafaladım cıkma insigna kapısı bulduk birtane soketleri ona taktık ama modül olmadıgı anlaşıldı. Bana bursada oto elektroniğinden iyi anlayan bir usta lazım beyinci de olabilir yada kendim yapabilirmiyim bana bu konuda yardımcı olabilirmiisiniz arıza kodlarıının acılımı biri sol arka cam diğeri sağ arka cam iletişimini kaybetti sürekli.. Teşekkürler ben sorunun tesisat kaynaklı olabileceğini düşünüyorum bc tüm sigortalar sağlam kapı elektrik motorları saglam ama yol katedemiyorum
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

İlk defa duydum şahsen, birşey diyemeyeceğim malesef
    InsigniaTEAM

Yorum

Reklam gibi olmasın ama Küçük Sanayi'de Metkar var, Metin usta. Neskar'in eski ustasıdır ve Opel uzmandır. Ben aracımda çıt duysam Metin ustaya bir uğrarım. Mütevazi ve hoş görülüdür. Derdinizi anlatın, başı yoğun değilse ücret talep etmeden ön tetkikini yapar. Zaten dükkanının tertibini, düzenini, temizliğini ve kendisini görünce neden tercih sebebi olduğunu anlarsınız.
      2015 1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo
      Beyaz / Flexride / Çevre görüş 2 / Opel Eye / Stil Paket (19") / Deri Döşeme / Isıtmalı Koltuklar / BOSE Ses Sistemi / Sunroof / Adaptive Cruise Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ReEmKant View Post
        Reklam gibi olmasın ama Küçük Sanayi'de Metkar var, Metin usta. Neskar'in eski ustasıdır ve Opel uzmandır. Ben aracımda çıt duysam Metin ustaya bir uğrarım. Mütevazi ve hoş görülüdür. Derdinizi anlatın, başı yoğun değilse ücret talep etmeden ön tetkikini yapar. Zaten dükkanının tertibini, düzenini, temizliğini ve kendisini görünce neden tercih sebebi olduğunu anlarsınız.
        Teşekkürler ugrayacagım..

Yorum

Ozelden yazdım size aynı sorun bende oldu nasıl çözüm sagladınız

Yorum

İşleniyor...
          X