Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sol far hüzme uyarısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sol far hüzme uyarısı

Merhaba Arkadaşlar

​​​​​​2010 16t insignia aracım var.Yağmur yağarken sol far hüzme uyarısı aldım ve sol farın uzun ve kısa farlarının çalışmadığını gördüm.Ledler ve sola dönüş lambası yanıyor.Ve sanayiye götürdüm beyinden olabilir dediler tamponun sökülecek dediler.Konu ile ilgili bu problemi yaşayıp çözüme kavuşturabilen var mı?? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Farlarla ilgili olarak önceki konuları incelerseniz, çözümünü bulacaksınız.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Hoşgeldiniz
      geçmiş olsun

Tamponu sökmeye gerek yok gibi

Akunun kutup başıni sökün takın hala sorun devam ediyorsa beyinde sorun var yad lambalar gitmistir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim önceki forumları okudum.Bazen yanıyor bazen sönüyor.Ama sol farda buğunma mevcut içine su alıyor.Çözüm far değiştirmek olacak galiba. Tekrar ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hallhilmi View Post
          Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim önceki forumları okudum.Bazen yanıyor bazen sönüyor.Ama sol farda buğunma mevcut içine su alıyor.Çözüm far değiştirmek olacak galiba. Tekrar ilginiz için çok teşekkür ederim.
          Muhtemelen su alma kaynaklı elektronik devrelerde veya ampulde sıkıntı oluyor. Çözümün kaynağı anlaşılsa komple far değiştirmeye gerek kalmazdı.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
          X