Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4t hararet

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: YalçınK View Post
    Merhaba arkadaslar araniza bugun katildim. 2012 model 1.4 t lpgli aracim var. Aracim aldigim gunden beri araçta hararet gostergem 95e geliyor ve fani acip 90a dusuruyor. Sağ taraftaki buyuk hortum çok aşırı sıcakken diger buyuk hortum ılık bir sicakliga sahip. Hortumlarda ciddi bir sertlik mevcut ve arada yedek su kabinda fokurdama oluyor ancak her zaman değil. Lpg ci bana lpg tesisatinin yanlis yapildigi ve t hortum alinmasi gereken yerde direk cekildigini soyledi. Ayin 1inde bu islemi yaptiricam ancak ikitellide nisa oto da bujileri degistirdigimde 2 bujinin kafasinin oksitlendigini gorduk ve bana contanin yanik olabilecegi soylendi acikcasi ne yapmam gerekiyor sasirdim kaldim. Bu sorunu yasayan varmi destek olabilecek.
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba sorunu cok sukur cozdum. Tamamen lpg nin eksik parca ile monte edilmesinden kaynakliymis. Regulatore ayri 2 hortum cekilmesi gerekirken montajda direk hortumu kaloriferden almislar buda motorun suyu rahat cevirememsinden dolayi suyun sicakliginin artisina neden olmus. Ekstra 2 hortumla t yapilarak 200 tl maliyetle sorunh cok sukur cozume kavusturabildim. Belki biri okurda cozum bulur. Hepimize saglikli gunler.

Yorum

Geçmiş olsun. Keyifli sürüşler.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
      X