Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Far ampulu tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Far ampulu tavsiye

2010 cosmo aracım var sol farı once pempe sonra sarı donrada hiç yanmamaya başladı bu farın markası nedir maliyetimiz ne olur ?

D1s 4300 K

Yorum

Aslında böyle mesajlara cevap vermemek lazım
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
        Aslında böyle mesajlara cevap vermemek lazım
        cevap veren arkadasa tşk ederim sanada kardesm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet481 View Post

cevap veren arkadasa tşk ederim sanada kardesm
          Forum kurallarımız gereği ilk mesajınızın tanışma mesajı olması gerekir ki; sadece bizim forumda değil başka forumlarda da ilk mesajı doğrudan bu tarz mesaj olanlar pek hoş karşılanmaz.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Merhaba arkadaşlar, konu kirliliği olmasın diye bu konudan devam etmek istedim. size iki sorum olacak ve değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.
            1. aracımın sol farı pembeleşti yani beni değiştir diyor, ben şimdi çift olarak değiştirmeyi düşünüyorum d1s 4300k mı alayım yoksa 6000k mı?
            2. ikinci sorum ise philips mi yoksa photon markamı (photon bu arada yanlış bilmiyorsam alman markası) ve ya sizin bana önereceğiniz farklı bir marka var mı?
            değerli yorumlarınıza şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar.

bu arada aracım 2009 model.
            insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
            honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Bence 6000K dan uzak durun. Tum orjinal xenon farli araclarin fabrika cikis degeri 4300-5000 Kelvin arasinda degisir. Kelvin degeri arttikca aydinlatma gucu azalacaktir. Ben kendi aracimin orjinal osram 4300K ampullerini 4500K philips vision ile degistirdim. Cok memnunum. Osram'in piyasada cok fazla sahte urunu bulunmakta. Tabi bu arada degisimi cift far alarak yapmalisiniz ki renk farki olmasin.
              2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

photon alırken iki versiyonu var birisi normal diğeri daha fazla aydınlatma sağlıyor ona dikkat edin,
                beyaz bir görüntü istiyorsanız 6000k sarımtırak istiyorsanız orjinal 4300k kullanın
                tecrübeme göre photon ampüller aracın orjinal xenon ampülünden çok daha iyi aydınlatıyor tavsiye ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekeskin97 View Post
                  Bence 6000K dan uzak durun. Tum orjinal xenon farli araclarin fabrika cikis degeri 4300-5000 Kelvin arasinda degisir. Kelvin degeri arttikca aydinlatma gucu azalacaktir. Ben kendi aracimin orjinal osram 4300K ampullerini 4500K philips vision ile degistirdim. Cok memnunum. Osram'in piyasada cok fazla sahte urunu bulunmakta. Tabi bu arada degisimi cift far alarak yapmalisiniz ki renk farki olmasin.
                  bahsettiğiniz ampül philips white vision mı? ürün linki gönderir misiniz? incelemek isterim.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

bahsettiğiniz ampül philips white vision mı? ürün linki gönderir misiniz? incelemek isterim.
                    White vision biraz daha pahali ve 5000k. Benim kullandigim, gibi...

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...93054452/detay
                    2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulucans View Post
                      photon alırken iki versiyonu var birisi normal diğeri daha fazla aydınlatma sağlıyor ona dikkat edin,
                      beyaz bir görüntü istiyorsanız 6000k sarımtırak istiyorsanız orjinal 4300k kullanın
                      tecrübeme göre photon ampüller aracın orjinal xenon ampülünden çok daha iyi aydınlatıyor tavsiye ederim.
                      teşekkür ederim yorumun için. 6000k ve dediğiniz gibi %30 daha fazla aydınlatma olan versiyonunu aldım.
                      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

https://urun.n11.com/ampul/photon-d3s-6000k-natural-white-xenon-ampul-ph4516-P9

Ben bu ürünü ışık şiddetinin iyi olmasından dolayı nisan ayında aldım ve kullanıyorum.Açık söylemek gerekirse verdiğim paranın hakkını fazlası ile veriyor.

Yorum

İşleniyor...
                        X