Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hir2 9012 Xenon Taktım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hir2 9012 Xenon Taktım

Hayirli Cumalar arkadaslar fotoraflardada görüldügü üzere far kapagini delmeden tam 2 adet box +1 balasti far yuvasina sigdirdim . Kapali alan oldugu icin balasstlarin ömrü kisalabilirmis onda sorun yok ama yangin tehlikesi kablo erimesi olur mu bilmek isterim . Yaklasik 40 dakika sürüs sonrasinda elimle kapagi acip reflektörün arka kismi elledim asiri bir isinma yoktu . Tecrübeleri olan arkadaslardan öneri uyari beklerim ama kapagi delmek istemedim hem orjinal durmuyor hemde 3 tane kutuyu nereye sabitliyecegim . Özellikle sol tarafta hic yer yok . Balastlar kaliteli Aliexpresten aldim linklerini paylasacagim 35w Hylux marka ampül 5500 K siz ne dersiniz bir iki foto ekliyorum daha sonra video linkinide ekleyecegim . Birde farlar kapaliyken yani gündüz selektör olayi önemli herhangibir zarari olurmu digital balast icin ? Hayirli günler .

Ürünün linkini ekledim 2 cesiti var birincisi benim taktigim eror free boxlu olan otekisi fast start versiyonu . Benimkisinin herseyini far yuvasina koydugum icin eror free topraklamasini takmadim , herhanbir arizada vermedi titremede olmadi demekki fast start alsaymisim daha iyi olurdu onda birsürü box yok o cok daha rahat sigardi tühh

Video Linki Part 1Montaj : https://youtu.be/7xT-UFeLqRw

Video Linki Part 2 Far ayari :

https://youtu.be/nlp3AcgK7yY

Video Linki Part 3 :Soguk Baslangic :

https://youtu.be/b_qD4Blx_hA

Video Linki Part 4 Soguk ve Sicak Sellektör :

https://youtu.be/dFI7zKQHCTc​​​​​​

Ürün Linki :
    € 71,21 18%OFF | DMEX 1 SET 4500 K 5500 K 6500 K Canbus hid xenon kiti H1 H3 H7 H11 9005 9006 9012 D2H Hylux 2A88 Canbus Balast Yeaky hid xenon far
    https://s.click.aliexpress.com/e/ckcen21j

Notrkadaslar bu son ekledigim link fast start linkidir almayi düsünenler olursa bunda canbus felan olmadigi icin cok daha rahat sigacaktir ama canbus olmadigi icin bazi farkli model araclarda ariza verebilir benim aracta suana kadar sorun yok .

€ 67,58 18%OFF | DMEX 1 Set AC 35 W H1 H3 H7 H11 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 Hızlı Başlangıç Xenon HID kiti hylux A2088 HID balast
    https://s.click.aliexpress.com/e/bPQPU5i1
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.
    Son düzenleme: kemal6190; 21.12.2018, 17:09.

Hayırlı olsun.Linkleri bekliyoruz ve deneyimlerinizi yazarsanız faydalı olur,tabii ilerleyen zamanlarda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
      Hayırlı olsun.Linkleri bekliyoruz ve deneyimlerinizi yazarsanız faydalı olur,tabii ilerleyen zamanlarda.
      Tesekkürler tabi ilerleyen zamanlarda paylasirim simdi videolari ve ürünün linkini ekledim .

Yorum

Güzel olmuş tebrikler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Güzel olmuş tebrikler.
          Fatih abi hazır denk gelmişken sorayım.Bu paylaştığımız yazıları paylaşım sonrası nasıl tekrardan düzenliyoruz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Güzel olmuş tebrikler.
            Tesekkür ederim sagolun :-)

Yorum

hocam araçta afl far mı vardı?
              OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
                hocam araçta afl far mı vardı?
                Yok kardes normal 9012 kodlu hologen lamba vardi .

Yorum

Arkadaslar bu buglama olayi her kis oluyor ama xenon takinca herhalde dahada isi artigi icin kenarlarda dahada cogaldi sizce bu normal mi ? Daha sonra hemen kayboluyor .
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 2 photos.

Yorum

Hemen kayboluyorsa sorun yok. Ani iç dış sıcaklık değişiminden oluyor.
                    @Murat
                    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                      Hemen kayboluyorsa sorun yok. Ani iç dış sıcaklık değişiminden oluyor.
                      Sabaha kaybolur herhalde. Far ayari yapmak icin kapali alana girdim daha sicak bi alan hemen azalmaya basladi ama hava soguk oldugunda ve yagmurlu böyle buharli oluyor .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Yok kardes normal 9012 kodlu hologen lamba vardi .
                        Kemal hocam 7 aydan fazla zaman oldu bu ürün ile ilgili bir sorun oldu mu?
                        Isınma sorunundan bahsetmiştiniz.
                        Tavsiye edermisiniz?
                        O kadar parçayı far yuvasında bir sorun çıkardı mı ?
                        Youtube kanalınızdan testlerinize baktım orun yok gibi.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Kemal hocam 7 aydan fazla zaman oldu bu ürün ile ilgili bir sorun oldu mu?
                          Isınma sorunundan bahsetmiştiniz.
                          Tavsiye edermisiniz?
                          O kadar parçayı far yuvasında bir sorun çıkardı mı ?
                          Youtube kanalınızdan testlerinize baktım orun yok gibi.
                          Suana kadar bir sorun yasamadim cok sukur .Tuv de aldim ben söktürürler diye düsündüm ama adam söyle far kapagini acti bakti kapatti. Sadece soguk havalarda eskisine oranla özellikle sol farda buhar olusumu artti . Öncedende vardi ama bukadar degildi buda sorun deil benim icin farin dip taraflari buhar oluyor görüste bir sorun yok . Simdilik tavsiye ederim ileride ne olur bilemem ama .

Yorum

İşleniyor...
                          X