Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia 1.4 t 18 inç ön fren balatası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Frene basınca titriyorsa diskler eğilmiştir. Sanayide "tornalatalım" diyecekler, eğer maddi olarak sıkıntıda değilseniz tavsiyem yeni disk almanız ve yeni disk almışken balataları da değiştirmeniz. İşçiliği ne tutar bilmiyorum ama disk ve balataları parçacılardan 500-600 lira civarında halledebilirsiniz.
    Eyw hocam bilgi için. .alt takım da bu sorunu bulmak biraz zor gibi birçok parça var..rot direksiyon kutusu burclar vs balans ayarı lastik ebadı diskler vs..hayır biliyorum bi sorun var girmeye korkuyorum )) şimdi ateşi bi vericez nerelere gider Allah bilir ama mecbur basliycaz biryerden

Yorum

Arkadaşlar fren balataları geldi takıldı sonuç olarak 16 jant uyumlu olanı aldım ve oldu balata boyu 13 cm civarında bilginize...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post

Eyw hocam bilgi için. .alt takım da bu sorunu bulmak biraz zor gibi birçok parça var..rot direksiyon kutusu burclar vs balans ayarı lastik ebadı diskler vs..hayır biliyorum bi sorun var girmeye korkuyorum )) şimdi ateşi bi vericez nerelere gider Allah bilir ama mecbur basliycaz biryerden
        Eğer titreme sadece frene basıldığında oluyorsa sorun disktir, ilk etapta diskleri tornalatarak düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz. 20-30 liralık bir işlem diye hatırlıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ugur0932 View Post
          Arkadaşlar fren balataları geldi takıldı sonuç olarak 16 jant uyumlu olanı aldım ve oldu balata boyu 13 cm civarında bilginize...
          Tamamdır hocam not aldim..Teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Eğer titreme sadece frene basıldığında oluyorsa sorun disktir, ilk etapta diskleri tornalatarak düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz. 20-30 liralık bir işlem diye hatırlıyorum.
            Önümüzdeki hafta içi bu sorunu halletmem gerek ayrıca sağlam bi rot balans yaptırmayı ve özellikle ustundeki balataların ne kadar uyumlu olup olmadığını sorup öğrenmek istiyorum..teşekkürler hocam bilgiler için..

Yorum

İşleniyor...
            X