Duyuru

Collapse
No announcement yet.

245 taban yerine 255 taban

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 245 taban yerine 255 taban

arkadaşlar merhaba. 245 40 r19 lastik ölçülerini kullanmaktayım. fakat lastikleri değiştirme zamanım geldi. malum bu ebatlardaki lastikler bayağı uçuk fiyatlarda. f/p olarak beğendiğim, bayaıdır yorumlarını testlerini incelediğim bir lastik var fakat onun da ölçüsü 255 40 r19 olarak var. %1.5 kadar da dönme çapı büyüyor. km saati ve yakıt dışında bu ölçünün 10mm taban artırmanın bana başka bir sıkıntısı olur mu ? çamurluk sürtmesi vs.?
    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

en bariz olanı yazayım: yakıt tüketimi artar.
    1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

teşekkür ederim fakat yakıt tüketimi ve km saati sorunu dışında demiştim. yanak ve lastik çapı aynı kalarak sadece 245 tabanı 255 yapmak istiyorum. çamurluğa falan sürtme meydana gelir mi? bugün bir lastikçi muayenede de sıkıntı olur dedi ne alakaysa.lastiklerle ilgili ağır kusurlara baktım hiç de öyle bir şey yok.
      Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Ben 255x35x19 kullandim surtme olmuyor bariz bir yakit arisi olmuyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkür ederim cevabınız için.

Yorum

275 yanak 20 inch jantla bile sürtme yapmadığını söylemişti lastikçi.
            İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

45 45 18 için bende 255 istiyorum ama lastikçiler pek oynama diyor
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

insignia çamurluğu devasa. Hiç bir şey olmaz. Kullanabilirsiniz F/P lastiği.
                Fikrin kadar varsın!

Yorum

Kışlıklarda 235/45/19 kullandım. Hiç sürtme yapmadı. Benim kullandığım lastikler çap olarak daha büyük üstelik.
                  1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                  2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                  3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                  4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                  5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                  6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

hic bir sorun olmaz eski aracimda 255/35/20 kullandim
                    daha öncede erhan abi 275 takmisti hic bir sorun olmadi
                    yakit olarakta 100 kmde 0.1 litre belki farkeder taktirin yanagi 4 mm daha kalinlasir biraz daha konforlu dahi olabilir arac
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                    X