Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uyumlu obd2 cihazı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Uyumlu obd2 cihazı

Arkadaşlar selamlar.Formda aradım fakat bulamadım.Makyajlı kasa 1.6T 170bg SIDI motor için uyumlu OBD2 cihaz varmıdır? Araçla ilgili bilgileri görmek için lazım.Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

Obdll cihazi isinizi gorur internette 30-40 tl arasi satiliyordu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İphone kullanıyorsanız wifi olan modeli, android kullanıyorsanız da wifi veya bluetooth kullanan modeli alabilrsiniz. Herhangi bir cihaz işinizi görecektir.

Yorum

Aliexpress'ten 3 dolar civarına Bluetooth ile çalışan ELM327 getirtebilirsiniz. Torque benzeri programlarla da desteklenen sensölerin verilerini okuyabilirsiniz ve motordaki arıza kayıtlarını silebilirsiniz.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

N11 den baktım. 20-35 TL bandında ki cihazları satıcıya sorduğumda uyumlu değil diyor . 84TL gibi bir fiyata buldum ,satıcı uyumlu diyor. Acaba 20-35TL arası olanlardan birini alıp şansımı denesem mi? Ne dersiniz?

Yorum

Ben aliexpress'ten almıştım bir kaç sene önce. ELM327 olarak geçiyor. Sorunsuz kullanıyorum.

Yorum

[QUOTE=Uğur K;n608474]Ben aliexpress'ten almıştım bir kaç sene önce. ELM327 olarak geçiyor. Sorunsuz kullanıyorum.[/QUO

Beygir ve tork görebiliyormusunuz.

Yorum

Ben aşağıda ki ürünü almıştım zam gelmiş. Sorunsuz kullanıyorum.

https://tr.gearbest.com/car-gadgets/pp_130571.html
                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
                  Ben aşağıda ki ürünü almıştım zam gelmiş. Sorunsuz kullanıyorum.

https://tr.gearbest.com/car-gadgets/pp_130571.html
                  Peki beygir ve torku gösteriyormu bu ürün?

Yorum

Onu kullanacağınız program gösterir. Ben İphone'da OBD Fusion, Android'de ile Torque programını kullanıyorum. İkisinde de görebilirsiniz.

Yorum

[QUOTE=Uğur K;n608504]Onu kullanacağınız program gösterir. Ben İphone'da OBD Fusion, Android'de ile Torque programını kullanıyorum. İkisinde de görebilirsiniz.[/Q

Bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum

2012 1.4t aracımda aliexpress ten aldığım obd2 elm cihazını torque programı ile kullanıyordum. Test results seçeneğini seçtiğimde aracın tüm değerlerini okuyabiliyordu. Aynı cihaz ve programı şu anki makyajlı kasa aracımda kullanıyorum ancak test results seçeneğini seçince ecu desteklemiyor diyor ve okuyamıyor. Onun dışında düzgün çalışıyor.
                        @Murat
                        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                          2012 1.4t aracımda aliexpress ten aldığım obd2 elm cihazını torque programı ile kullanıyordum. Test results seçeneğini seçtiğimde aracın tüm değerlerini okuyabiliyordu. Aynı cihaz ve programı şu anki makyajlı kasa aracımda kullanıyorum ancak test results seçeneğini seçince ecu desteklemiyor diyor ve okuyamıyor. Onun dışında düzgün çalışıyor.
                          Merhaba, makyajlı kasada bu cihazla tam olarak neler okunabiliyor, yani ciddi bir fayda görüyor musunuz, detay teknik bilgileri alabilmek mümkün oluyor mu. Görebildiğiniz fonksiyonları kısaca yazabilirseniz çok sevinirim.

Yorum

Rölanti devri, akü değeri, ltft ve stft değerleri, manifold, rail hattı dahil basınç değerleri, yağ sıcaklığı ve basıncı, beygir ve tork değerleri ölçme, 0-50/0-100 gibi hızlanmalar ve daha birçok sensörün verdiği değer okunabiliyor. Aracın mevcut arıza kodlarının tamamı görünüyor ve silinebiliyor. Hatta arıza lambası yakacak beklemekte olan arızalar dahi görünüyor. Ben torque programından başka bir de obd doctor pro kullanıyorum. O da çok iyi.
                            @Murat
                            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Hepinizin ilgi ve alakasına teşekkür ederim.Bir sorum daha var.Bilmediğim için soruyorum lütfen kusuruma bakmayın.Makyajlı kasada OBD2 yuvası nerede?

Yorum

İşleniyor...
                              X