Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benzin göstergesi çalışmıyor. Destek lütfen.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Benzin göstergesi çalışmıyor. Destek lütfen.

Herkese selamlar. 1.4T araçlarda benzin seviye bilgisini göstergeye ileten soket nerededir? bugün yolda giderken benzin göstergesi bir anda sıfırlandı ve menzil hiç bişey göstermiyor. Depodan bilgi gelmiyor sanırım, depo full bu arada. Soket koltuğun altında olabilirmi? Kontrol edeyim diyorum. Varmı bilgisi olan? Yada başına böyle bişey gelen. Sorun ne olabilir?
    Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL + Navi

Depo içindeki şamandıra bozulmuş olabilirmi acaba

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hiçbirşey yokken yolda bir anda benzin göstergesi gitti. Depoda full. Şamandıra bir anda bozulabilir mi? Sanki elektronik bi sorun gibi, bi soket çıkmışta veri göndermiyor gibi bir durum var. Sorun şamandıra ise çok maliyet çıkarır mı?

Yorum

Akü kutup başını söküp 5 dk sonra geri takınca sorun düzeldi. Teşekkürler. Konu kapatılabilir.

Yorum

Evet dün başıma geldi 700 km yol yaptım benzin göstergesi birden gitti depo dolu olmasına rağmen . Çözümü kutup başını söküp takmak. Hava 40 dereceydi bu arada

Yorum

Evet dün başıma geldi 700 km yol yaptım benzin göstergesi birden gitti depo dolu olmasına rağmen . Çözümü kutup başını söküp takmak. Hava 40 dereceydi bu arada

Yorum

Çok enteresan. Paylaşım için teşekkürler.
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
              X