Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia - Elektrikli Şoför Koltuğu Yan Bakaliti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
    Aracın kusurlarını burada bile konuşmayacaksak nerede konuşacağız? Aynı tavrı başka bir forumda yeni Mondeo için yapmışlardı, çok komik geldi bana.
    Tesadüfen aynı başlığa tekrar girdim ki bir kullanıcının "son 10 ay içinde 3 Mondeo araçta da motor yağına mazot karışması sorunu yaşamaktayız. 6şar kez servise gitti araçlar sonuç alamıyoruz. Benzer sorun yaşayıp da sonuç alan var mı" şeklinde bir mesajını gördüm. Adamı linç etmeseler bari rolleyes

Yorum

Benimki de uzun zamandır çatlak. Fiyat konusunda bilgisi olan var mı acaba ?
      1.6 T - COSMO - DVD 800

Yorum

Google aramalarında bulabilirsiniz, 175 lira gibi bir fiyatı var. opelgm, opel aksaray gibi siteleride arayarak fiyat alabilirsiniz.

Yorum

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...20118447/detay

Hocam şunu buldum 175 TL adam nasıl sökülüp takıldığınız da yazmış krokide koymuş ilana bir bakın isterseniz.
          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Mrb arkadaşlar benim kide çatladı söktüm tamir ettim biraz ama üstten gene çatlağı belli oluyor yenisini almak gerekecek parçanın arkasının fotosunu koyuyorum parça numarası mevcut
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.
            2009 2.0 CDTI 160 HP, Cosmo Sunroof,  flexride şasi, İnfiniti 19 inc, DVD 800 Navi, Bej, Deri, Koltuk Isıtma

Yorum

Bende hiç dikkat etmedim sabah ilk işim oraya bakmak olucak neyse daha dikkatli olalım bari bundan sonra :/

Yorum

Geçen ay aynı parçayı çatlamasından dolayı değiştirdim. Yetkili serviste parça 80₺. Ekstra söküp takma işçilik ücreti almadılar.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post
                  Geçen ay aynı parçayı çatlamasından dolayı değiştirdim. Yetkili serviste parça 80₺. Ekstra söküp takma işçilik ücreti almadılar.
                  İyi fiyat vermişler. Bazı çakallarda millet pahalıdır diye servise sormaz nasılsa geçiririz mantığıyla iş yapıyorlar. Önceki aracım megane'ın 3. fren lambası çatladı ve çıkmacı 150tl,yan sanayii 200tl fiyat verdi.Yetkili servise sordum 70tl orjinal valeo dedi ve ücretsiz takıldı. Etraf çakal ve dolandırıcı kaynıyor. Dışarda parça araştırmadan önce yetkili servise önce sorup fiyat almak lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

İyi fiyat vermişler. Bazı çakallarda millet pahalıdır diye servise sormaz nasılsa geçiririz mantığıyla iş yapıyorlar. Önceki aracım megane'ın 3. fren lambası çatladı ve çıkmacı 150tl,yan sanayii 200tl fiyat verdi.Yetkili servise sordum 70tl orjinal valeo dedi ve ücretsiz takıldı. Etraf çakal ve dolandırıcı kaynıyor. Dışarda parça araştırmadan önce yetkili servise önce sorup fiyat almak lazım.
                    Aynen öyle.
                    OGOKTAS Turnpush muhabbeti aklıma geldi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Aynen öyle.
                      OGOKTAS Turnpush muhabbeti aklıma geldi
                      Aynen ya ) gerizakalı herif toz toprak içindeki çıkmaya orjinalinin nerdeyse 2 katını istemişti, garanti taksit fatura vs konusuna girmiyorum hiç )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer View Post
                        acaba hangi serviste yaptırdınız öğrenebilirmiyim. gedizler işçilik hariç parça fiyatı 125 tl , pendik atmopel parça fiyatı 76 işçilik dahil fiyat 220 tl. dedi.( 2 saat süresi varmış ve koltuğun sökülmesi gerekiyormuş ) bu arada aracımın garantisi devam ediyor ve bu tür çatlak ve kırılmalarda garantiden karşılanmıyormuş. garantiden değiştirdiğini iddia eden arkadaşlar var ise servisin isminide paylaşırlarsa sevinirim.
                        Son düzenleme: HeMSo; 19.06.2018, 15:42.
                        2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Yorum

Aydın, Surtaş’ta yaptırdım işlemi. Koltuk sökülmüyor, ama parçanın montajı biraz zahmetli. İşlem 30-45 dakika sürmüştü.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

kırık bariz ise bu durumda sorunu garantiden çözmek gerekir kronik bir durum bu, servislerin müşteriye verdikleri değer ile ilgili bir durum ısrarcı olun isterlerse çözerler sıkıntı çıkarma dan.
                            1.6 SIDI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersinnisre View Post
                              kırık bariz ise bu durumda sorunu garantiden çözmek gerekir kronik bir durum bu, servislerin müşteriye verdikleri değer ile ilgili bir durum ısrarcı olun isterlerse çözerler sıkıntı çıkarma dan.
                              Servis çözebilir ama kronik bir durumdan ziyade kullanıcının yapısı ve oturma tarzıyla alakalı. Şuanki aracımda bende de çatlak var, muhtemelen önceki sahibi otururken denk getirememiş ihihi

Ama önceki aracımda ve şuanda kardeşimin kullandığı arabada böyle bir durum yok.
                              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

39000 km de bende ince bir çatlak oluşmaya başladı, ancak belirgin değil. kilo, boy gibi unsurlar etken bu durumda eninde sonunda olacak bir durum kiminde çok kısa sürede olabiliyor.
                                1.6 SIDI

Yorum

İşleniyor...
                                X