Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Geri Vites Lambası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Geri Vites Lambası

Arkadaşlar, 3 gün önce aldığım 2012 Insignia 1.4 Edition Elegance aracımın tek geri vites lambasının (sağ) yandığını farkettim. Normali bu mudur? Yoksa sol geri vites lambası bozuk mu almışım aracı?
    2012 Insignia 1.4T Edition Elegance, Su Mavisi, Necvox Navigasyon

Ynt: Geri Vites Lambası

Doğrudur. Uzun süredir bir çok araçta geri vites lambası tek yanıyor. Insiginalarda da öyle. Sorun yok.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Sol taraftaki geri vites lambası sağ taraftaki sis lambası, yani geri vites lambasıda bir tane sis lambası da bir tane. sorun yok
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Ne yalan söyleyim üzüldüm şimdi, diğer araçlarda olabilir ama Insignia'yaya hiç yakışmıyor tek başına yanan lamba
        2012 Insignia 1.4T Edition Elegance, Su Mavisi, Necvox Navigasyon

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alligator
          Ne yalan söyleyim üzüldüm şimdi, diğer araçlarda olabilir ama Insignia'yaya hiç yakışmıyor tek başına yanan lamba
          Niye üzülüyorsunuz ki.. Kesin emin olduğum VW lerin hepsinde böyle. BMW ve Mercedes de olabilir.
          Bu durum eksiklik değil sadece tercih veya firmaların seçimi.
          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

aynı sorundan bende muzdarıbım herkez durduryor abı lambanın bırı yanmıyor dıye
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

paraya kıyıp arabaya sis lambası için ekstra bir yer açamamanın sonucu bu

Yorum

bende ilk arabamı aldığım zaman tek lamba olduğunu bilmiyordum açıkcası dikkatte etmemiştim.arkadaşım geri vites lambalarından biri yanmıyor dedi bende allah allah kesildi herhalde diyip tutum sanayini yolunu meğer sis lambasıymış elektrikçiye rezil olduk arkamdan kesin daha arabadan haberi yok demiştir
                2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ihihi bende daha önceki focusumda yanmıyor diye servise gitmiştim meğer yeni çıkan araçların çoğu böyleymiş
                  2015 leon fr

Yorum

Geçenlerde aracı park ederken Annem söylemişti geri lambasının teki yanmıyor diye ben bildiğim için sorun yok

Yorum

şu mübarek geri vites lambasıyla da herkesin komik bi anısı varmış maşallah
                      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Öyleymiş valla abi Eskiden hiç sevmezdim tek lambayı.bi tarafta ne var diğer tarafındada o olmalı derdim kendi kendime.şimdi hiç dikkat etmiyorum bile

Yorum

Geri vites lambası ile ilgili Odak ile bir uygulama projemiz olacak yakında....
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

eğerki yanmıyorsa bile, en ufak bir lamba sorunun da arabalarımız ikaz veriyor zaten. şu lamba arızalı diye.. tahminime göre ilk gelecek olan makyajlı kasalarda 2013 mü olur 2014 mü olur kesinlikle arka stoplar ledli olacaktır, o arada da bu geri vites lambasını çifte çevirebilirler diye düşünüyorum.
                            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                              şu mübarek geri vites lambasıyla da herkesin komik bi anısı varmış maşallah
                              haha

Yorum

İşleniyor...
                              X