Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KAYIŞ SESİ!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• KAYIŞ SESİ!

günaydın insigniateam ailesi

aracımı soğuk havalarda çalıştırırken çırçırçırçır şeklinde çok rahatsız edici bi ses duyuyorum bazen bayada uzun sürüyor yaklaşık 7-8 saniye.sesin kayıştan geldiğini anlıyorum ama ne kayışıdır ne yapmam gerekiyo bunun hakkında bi fikrim yok. o yüzden sizlere danışmak istedim.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Ynt: KAYIŞ SESİ!

muhtemel triger kayisidir

Yorum

Aracın
      Km:
      Yıl:
      Bakım durumu

Varse birde ses kaydı daha iyi yardımcı olabiliriz.

Servise gidin V kayışından da olabilir kayış değilde başka birşeyde olabilir alala

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

km: 3000
        yıl: 2012 daha 1buçuk aylık

servise söylemiştim soğuk havalarda yapabilir sesi takip et çok aşırı yapmaya başlarsa getirirsin bi gün burda kalır hallederiz demişti onlarda kayış demişti ama ne kayışı olduğunu söylememişlerdi
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Enteresan bir durum bence tekarar gidin ve sorun neyse halletsinler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

en mantıklısı o gibi duruyo
            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

http://s1220.photobucket.com/albums/...t=IMG_0103.mp4 böyle bir ses mi yoksa farklı mı

Yorum

yok böyle bi ses değil kaput kapalıyken bile dışardakilerin çok rahat bi şekilde duyabilceği çırçırçır çok cırtlak ve tiz bi ses çok rahatsız edici bugun arabayı çalıştırırken komşularla denk geldim aşağada hepsi dönüp baktı öyle çirkin bi ses yani
                2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

ben Erzincanda yaşıyorum -25 derece hava görüyoruz bende kayış sesi yok. bence soğukla ilgili değil...

Yorum

Evet bu ses cok soguk havalarda olusuyor. Sanki iki metlin birbirine surtmesi gibi....hatta aradan 5 10 dakika gecip aracla yola cikinca gi gide azaliyor. Ben benzeri sesi astra h imda duymustum v klima kmpresoru cikmisti. Su nd arada sirada Ankar gibi soguk iklimd oluyor. Anck cok bir cozumu yok. Cok artarsa kayislar tek tek inceleniyor veya klmia kompresorun bakiliyor. Ama sicaklard kesinlikle olusmuyor

Yorum

ben en iyisi pazartesi servise bi gösteriyim çünkü her soğuk olduğunda arabayı çalıştırırken yine mi yapcak korkusu duymaktan bıktım
                      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

wd40 ile çözebilirsiniz.diğer aracımın motorunu yıkadığımda duyuyorum bu sesi wd40 sıkıyorum bişeyi kalmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                          günaydın insigniateam ailesi

aracımı soğuk havalarda çalıştırırken çırçırçırçır şeklinde çok rahatsız edici bi ses duyuyorum bazen bayada uzun sürüyor yaklaşık 7-8 saniye.sesin kayıştan geldiğini anlıyorum ama ne kayışıdır ne yapmam gerekiyo bunun hakkında bi fikrim yok. o yüzden sizlere danışmak istedim.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
                          Aracı 4-5 gün kullanmazsam soğuk havalarda benden de geliyor. Normal bir durum hrhalde. Biraz kullandıktan sonra geçiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                            Aracın
                            Km:
                            Yıl:
                            Bakım durumu

Varse birde ses kaydı daha iyi yardımcı olabiliriz.

Servise gidin V kayışından da olabilir kayış değilde başka birşeyde olabilir alala
                            baak baak sen ustamısın kardeşim bide sesinden anlıyacak arızanın bundan sonra ben servise gitmiyecem sana gelicem fatih ustam haha haha

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
                            X