Duyuru

Collapse
No announcement yet.

eye sistem

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• eye sistem

arkadaşlar bu eye sistem hakında bana bilgi verebilirmisiniz bu nasıl çalışıyo yada çalışmıyomu bugun otobanda denedim sağ-sol çizgiden kayma hareket yaptım ne bir ses nede uyarı geldi anlamadım bozukmu acaba.

Ynt: eye sistem

Bildigim kadariyla bu sistem Turkiyede calismiyor. Son modellerden emin degilim ama 2009 modellerden beri bu sistem Opel tarafindan getirilmiyor, aktif degil. Bizdeki kameralar gercek degil sadece gece gunduz modu olarak algilama yapiyor. Serit degistirme sistemi ve trafik isaretlerini algilayan sistem almanyada bile dogru calismiyor. Bunun icin tum trafik levhalarinin standart yukseklikte ve ozellikte olmasi gerekiyor. Sanirim benelux ulkelerinde tam anlamiyla calisiyor. Uzgunum ..... Bu arada serit degistirme uyarisi yararli olabilir ama trafik levhalarini okuyarak bilgi vermesi Turkiyede ise yaramayan sistem olacaktir. Malumunuz milletce hic bir trafik isaretine uymuyoruz.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Geçen ben servise Eyse sistemini aktif ettirdim ama donanım bulunmadı diyor anladığım kadarıyla sadece kamera de gil başka ekipmanlarında araçta olması lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
        Bizdeki kameralar gercek degil sadece gece gunduz modu olarak algilama yapiyor.
        bir düzeltme; gece-gündüzü algılayan sensör başka bir yerde abi, bu kamera AFL'nin çalışmasını sağlıyor
        InsigniaTEAM

Yorum

uzun-kısa far işini bu kamera yapıyor...

Yorum

Fatih zaten bizdeki kamera gercek kamera degil sadece ortamdaki isik miktarini algilan basit bir sistem.
            Daha once ben arastirmistim opel eye sistemlerinde daha baska bir kamera kullaniliyor. Donanim bu olsa gerek. Yoksa kamera disinda baska bir donanim dusunemiyoum.
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Benim bildiğim koltukta titreşimde oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bizi bozar böyle sistemler ))
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                  Fatih zaten bizdeki kamera gercek kamera degil sadece ortamdaki isik miktarini algilan basit bir sistem.
                  Daha once ben arastirmistim opel eye sistemlerinde daha baska bir kamera kullaniliyor. Donanim bu olsa gerek. Yoksa kamera disinda baska bir donanim dusunemiyoum.
                  Bizdeki kameranın gerçek kamera olması lazım, Uzun Far Asistanı'nı çalıştırmanın başka yolu yok. İmaj tanımlaması yapılmak zorunda.
                  '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                  '15 BMW 118i LCI

Yorum

teşekür

neyse zaten kunalımıyomuş yinde bilgiler için herkeze teşekür ederim .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Fatih o koltuk titreşirse benim kaza yapma riskim artar arkadaşım
                      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                        Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Fatih o koltuk titreşirse benim kaza yapma riskim artar arkadaşım
                        Koltuğumu titreştirdin .. onasıl bişi öle :P dilim varmıyor söylemeye :P
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

ihihi ihihi alala oleyy
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

İşleniyor...
                          X