Duyuru

Collapse
No announcement yet.

far ile ilgili problemım var

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• far ile ilgili problemım var

merhaba arkadaşlar benım aracımın kısa farları çok kısa gosterıyor 5 m onumu zor goruyorum bunun sebebı ne olabılır afl degıştırdım ondan olabılırmı?

Ynt: far ile ilgili problemım var

serviste ayarlatabilirisn görüş mesafesini..
    F30 Sport+

Yorum

servis dışında bı elektırkçı yapabılırmı çunkı yetkuılı servıs yok bızım burada

Yorum

yapar normal far gibi ayarlanıyor bildiğim kadarıyla:S ama iyice emin olmak lazım artkadaşlar kesin bilgi verirler...
        F30 Sport+

Yorum

tamam kardeşım çok tşk ederım umarım dedıgın gıbıdır... egerkı bılgısıolan arkadaşlar warsa yardımcı olursa sewınırım...

Yorum

Aracınız cosmo ise ayarı otomatik kendisi yapıyor buna rağmen yetersiz gelirse sizde manuel bir tornavida yardımıyla ayar yapabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Valla ben de farların fazla kuvvetli olmasından şikayetçiyim.Aslında ben çok memnunum da diğer sürücüler şikayetçi.Haftasonu şehirdışına çıkmam gerekti hem gidiş hem dönüş gece yolculuğu oldu vallahi burnumdan geldi.Artık karşıdan gelenlerin selektör yapmasını geçtim önümdeki bir kaç araç flaşörlerini yaktı.Ben de ışık yakanlara bunlar kısa diye selektör yaktım herhalde kör olmuşlardır Bizim farlar yüksek hızlara çıktıkça gözleri iyice uzağa dikiyorlar bu da uzun gibi oluyor zaten kuvvetli...2 gidiş 2 geliş yolun refüjü geçip geliş istikametini aydınlatıyordum ben böyle bir far görmedim şehir aydınlatması gibi haha
              Bu arada 560 km toplam yol yaptım 40km şehir içi geri kalanı şehirler arası git gel ortalama hızım 144km/sa.Gece olunca radar da yoktu benim için güzel bir haftasonu oldu

AFL garantiden değişti sanırım.Servise götürüp far ayarınıza baktırın derim biraz yukarı kaldırırlar mercekleri ben de en kısa zamanda gidip far ayarı yaptırıcam herhalde haftasonu arkamdan oldukça konuşmuşlardır.

2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

evet aracım cosmo

Yorum

umarım kardeşım bende senın gıbı yolda gıderken dunyayı yolu guzel gorurum )

Yorum

alyan anahtarına ihtiyac var farlar sadece aşağı yukarı kalkıyor.. sağa sola ayarlaması yok
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                      alyan anahtarına ihtiyac var farlar sadece aşağı yukarı kalkıyor.. sağa sola ayarlaması yok

aaaa çok ayıp sufyan abi sağ sol ayarıda var, far üzerinde iki tane ayar var, biri aşağı yukarı, biri sağa sola...

Yorum

İşleniyor...
                      X