Duyuru

Collapse
No announcement yet.

motor gücü azaltılıyor hatası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• motor gücü azaltılıyor hatası

herkese ıyı formlar... 2010 model 1,6 turbo cosma ınsıgnam var ufak bı kaza gecırdım yapıldıktan sonra bugun motor gucu azalıyor dıye bı hata verdı bu hata needen kaynaklanıyor şimdıden yardımlarınız için tşk ederım ii formlar yenıden

Ynt: acil yardım

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2431.0

Bu linki bir inceleyin derim.

Yorum

baktım o lınke ama hatanın eyden kaynaklandıgına ayıkamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: can_342
        herkese ıyı formlar... 2010 model 1,6 turbo cosma ınsıgnam var ufak bı kaza gecırdım yapıldıktan sonra bugun motor gucu azalıyor dıye bı hata verdı bu hata needen kaynaklanıyor şimdıden yardımlarınız için tşk ederım ii formlar yenıden
        Geçmiş olsun..

Önce aracınızı bir süre normalde kullandığınızdan daha yüksek devirlerde kullanın.(Tabiiki kırmızı devirlerde fazla kalmadan).Normale dönmezse servise götürüp Turbo hortumlarını kontrol ettirin..

Selamlar..
        2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

ben kaç gundur sanyıdeyım o yuzden en yuksek kullandıgım vıtes 4 daha 5,6 dıcek kadar yukseltemdım devırı pekı nekadar kaç km gıtmem gerekecektirki dewırdense hata

Yorum

Aynı olay başıma geldi. Motor hortumlarından kaynaklanıyor genellikle. Çıkmış olabilir veya çıkmak üzere de olabilir. Yenisini taktıran da var japonla yapıştıran da var Korkulacak bir mesele değil bence. Yaptırdığınız yere gösterin hallederler hemen.

Geçmiş olsun...

Yorum

Bazı arkadaşlar da bu sorunu yazılım güncellemesi yaparak aşmışlardı diye biliyorum.

Yorum

ben aksaraydayım yetkılı servıs yok buradakı ustalarda pek bılmıyor ve bılgısayarda sadece bır kışıde var
                turbo hortumlarınımı yapıştıralım sürmemde felan bı problem olmaz degılmı... bu işaretı goruncede korkuyorum !

Yorum

öncelikle kendinizi tanıtırsanız seviniriz;
                  http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

25) Yardım istediğiniz konularda "ACİL YARDIM" veya "YARDIM LAZIM PLS!" gibi konu başlıkları yerine, yardım istediğiniz konuyu belirtecek uygun bir başlık kullanmalısınız. Düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konularla, konunuzun daha az kişi tarafından okunacağını ve daha az yardım alacağınızı unutmayın.
                  InsigniaTEAM

Yorum

başka bı sorumdaha olacak arkadaşlar farlar zenon fakat cok kısa gosterıyor içerıden ayrlama gıbı bır olay warmı ?

Yorum

Ynt: motor gücü azaltılıyor hatası

s.a benım aracımda motor gucu azaldı denıyordu fakat arada yazmıyor araca cok yuklenınce yeniden yaziyor aksarayda yetkılı servis olmadıgı için gostermıyorum.. bu şekılde 250 km gitsem turboya zarar verirmi yardımınız için şimdiden tşkler

Yorum

Ynt: motor gücü azaltılıyor hatası

Orjinal yazı sahibi: can_342
                        s.a benım aracımda motor gucu azaldı denıyordu fakat arada yazmıyor cok yuklenınce aksarayda yetkılı servis olmadıgı için gostermıyorum bu şekılde 250 km gitsem turboya zarar verirmi yardımınız için şimdiden tşkler

turboya zarar vermez, ama yinede temkinli kullanın, 90 km hızın üzerine çıkmayın, grafik ekranı takip edin uyarılara karşı...

Yorum

İşleniyor...
                        X