Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kışlıklarım...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: kışlıklarım...

Arkadaslar petlastan dolayi balans tutmama problemi yasayan var mi aranizda?
    Ben yarin titresim probleminden dolayi salincak burclarini degistiriyorum. Sorunun lastiklerden olmadigini dusunuyorum.
    Burc cozmezse replika opc jantlar butun supheleri uzerine cekecekler
    2014 BMW 320d

Yorum

Sorun büyük ihtimalle jantlardan kaynaklanıyor olabılır.Konuyu acan Hasan bey de sorun yasamıstı o konuda yanlıs hatırlamıyorsam.

Bu arada235/55/18 captivaya 245/45/18 lastikler uyarmı arkadaslar ?
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ben petlas kullanıyorum, lastiklerde sorum yok, balans tutmama tamamen janttan kaynaklanıyordur...

Yorum

yahu ne kadar güzel lastik bunlar. bridgestone lar çokmu sert lastikler bunlar resmen konforu artırdı kasisleri filan hissetmiyorum kardaki performansı olarak inşallah kar yagmaz fakat yagarsa test edıp tekrar paylasırım

Hasan babaya petlasla benı tanıstırdıgı ıcın tesekkurler
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Walla bence de güzel lastikler. Konfor olarak bridge den daha iyi bence. Zaten aldığım lastikçi '' Hocam bu yıldan itibaren petlasın lastiklerinde COMFORT amblemli geliyor dedi. Sattıklarımız memnunlar dedi. KAr performansı da bence gayet başarılı. Bi iyi tarafı da fabrika talep gelince 2 hafta içinde bu ebatta lastik üretti. Yani 1 haftalık lastiği taktık, sıcak sıcak . Hatta bana michelin'e nispet bir lastik yaptıklarını söyledi ve gösterdi söylerken de akıllara zarar falan dedi. Lastik 2 el arasında rahatlıkla ikiye kıvrılıyor . Ama türkiyede tutmaz falan dedi. Yanaktan bomlar dedi. Haklı olabilir. Konfor açısından mükemmel dedi ancak bizim ebatlarda yokmuş sadece 2 ebat çıkmış. Tabi en çok satılan ebatlar.
            Petlas haberleri bu kadar Bende onun yalancısıyım.
            Bu arada ben de 240' a aldım tanesini. bilgilendirmek açısından. Bence eğer kalite bozulmazsa petlas piyasada iyi bir yer edinir. Eğer böyle olacaksa yaz lastikleri de alınır bence.
            Saygılar...
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Hatırlarsanız aynı lastiklerle ve yeni opc replika jantlarımla balans problemi yaşıyordum ve jantları Odak Burak Bey'den almıştım.
              Jantlarımı takım olarak değiştirerek problemimi çözdüler. İlgilerine bir de buradan teşekkür etmek isterim.
              Sonuç olarak ben de lastiklerin ıslak, kuru ve viraj performansından çok memnunum. Henüz karda veya buzda kullanmadım ama bu ağırlıkta bir aracın kış lastikleriyle karda zorlanacağını sanmıyorum.
              Sadece yüksek süratlerde bir uğultu var ve bunun normal olduğunu düşünüyorum.
              Konfor kesinlikle arttı fakat bu artışta 19"den 18"e geçmemin de büyük etkisi var.
              Yanaklarda lastikçilerin zırh dedikleri çıkıntılar mevcut ve bu da jantarınızı kaldırımlara sürtmenizi zorlaştırıyor ve tabii ki lastik yanağını da koruyor.

2014 BMW 320d

Yorum

İşleniyor...
              X