Duyuru

Collapse
No announcement yet.

245/35/20 KAR-KIŞ LASTİĞİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 245/35/20 KAR-KIŞ LASTİĞİ

arkadaşlar herkese iyi bayramlar öncelikle.245/35/20 kar lastiği almak istiyorum.
    hangi marka hangi model bir fikriniz var mı?
    ayrıca bayağı araştırdım bu e ebatta bulamadım sıkıntı mı var acaba..

Ynt: 245/35/20 KAR-KIŞ LASTİĞİ

Orjinal yazı sahibi: Aybars
    arkadaşlar herkese iyi bayramlar öncelikle.245/35/20 kar lastiği almak istiyorum.
    hangi marka hangi model bir fikriniz var mı?
    ayrıca bayağı araştırdım bu e ebatta bulamadım sıkıntı mı var acaba..
    Bu ebatta kar lastiğinin kolay bulunabileceğini sanmıyorum.Bulsanda fiyatı yüksek olacaktır. Bende 20" kullanıyorum normalde ama kış için 18" kullanıyorum.

Yorum

bu durumda 4 lastik 4 jant olacak..

Yorum

17 inç alın daha ucuza gelir artı daha fazla yol tutuşu ve konfor bulursunuz
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Öyle gözüküyür.

Yorum

o boyuta kar lastiği olmazz...olur da olmazz..yani taban geniş olduğundan birim yüzeye düşen ağırlık azalır ve kayarsın..zaten insignialar ön çeker old ve aşırı güç tekere iletildiğinden karda sıkıntılıdır. basınç kuvvetide azalınca işler dahada zorlaşır.. + olarakta kışın su birikintilerini fark etmeyeceğinden çukur derinliklerinde yanılır sın ve hızlı şekilde çukurlara girince lastiklerin vay haline...benimde yazlıklar 245 45 19 , 4 kış lastiği 2800 tl.ama ben 17 lik kış lastikleri ve 17 lik jant alıdım ve işi 2000 tl ye bağladım...
            180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drzb
              o boyuta kar lastiği olmazz...olur da olmazz..yani taban geniş olduğundan birim yüzeye düşen ağırlık azalır ve kayarsın..zaten insignialar ön çeker old ve aşırı güç tekere iletildiğinden karda sıkıntılıdır. basınç kuvvetide azalınca işler dahada zorlaşır.. + olarakta kışın su birikintilerini fark etmeyeceğinden çukur derinliklerinde yanılır sın ve hızlı şekilde çukurlara girince lastiklerin vay haline...benimde yazlıklar 245 45 19 , 4 kış lastiği 2800 tl.ama ben 17 lik kış lastikleri ve 17 lik jant alıdım ve işi 2000 tl ye bağladım...
              en güzeli
              InsigniaTEAM

Yorum

Zaten Opel'in TÜV onaylı resmi lastik kataloğuna bakıldığında 19" ve 20" lastiklerin sadece yaz lastiği olarak kullanılması gerektiği şeklindeki uyarı görülecektir.
                Kış lastikleri için Opel'in önerdiği ölçü ise 235/45 R18 94T'dir. (Jant 8x18, ofset 42)

Yorum

Bende 17 kullanıyom. İsterseniz Jant - lastik veya sadece jant olarak 17 inç leri satabilirim. 18 e geçiş yapacam.

Yorum

İşleniyor...
                  X