Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia viraj

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: insignia viraj

240 güzelmiş clapclap
    2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      240 ilr viraja girebiliyorum flexride + kw yay...
      +1

Yorum

Bu kadar zorlamamak lazım bence Allah korusun bu kadar yuksek hızlarda ufacık bir taş bile bütün teknolojiyi alt üst eder.

Yorum

Bugün arkadaslar 30 ile giriniz yazan yere 80 ile girdim 4. viteste şimdi yuh diyeceksiniz biliyorum ama yolu çok iyi bildiğim için yaptım. Araç standart 17" jant flexride olmayan insignia ve araç önden hafif kaymaya başladı ciddi anlamda kütt diye bir ses hissettim bir baktım esp ışığı 2 kere yandı hızım 55 civarına indi ve kaymadan devam ettim........... Bravo OPEL......
          2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

yol tutuşta virajlara girmede 17 ve 18 jant arasında peki bir fark oluşurmu gözle görülebilecek..

Ben şimdi takasa verdiğim vectrada maşallah bir giriyom viraja bir daha çıkamıyorum
            2015 2.0 sorento

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alibaba3434
              yol tutuşta virajlara girmede 17 ve 18 jant arasında peki bir fark oluşurmu gözle görülebilecek..

Ben şimdi takasa verdiğim vectrada maşallah bir giriyom viraja bir daha çıkamıyorum
              İllaki fark olur ama çok fark etmez 55 ile girersen 60 ile girersin olayına döner bence ama mevzu aracın baz olduğunu vurgulamak hani ilave birşey yapmadım onu demek istemiştim........
              2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

17" ve 18" farkından ziyade bence önemli olan lastik taban genişliği. Standart 17" lastiklerimiz 225mm iken 18" olanlar 245mm.Bu fark ile ciddi anlamda yol tutuşu artar.
                2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

230 bmw ile kapısırken bende girdim öyle bir viraja bmw firenledi ben aktım gittim
                  Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Ben biraz abartı buluyorum açıkcası yorumları.Bu benim 6. arabam ama gerçekten öyle abartı denilecek bir yol tutuşu yok.klasik önden çekişli araçlar gibi az zorlayınca kafadan direk kayma yapıyor.hatta daha önceki 3.20 i, passat, s40 gibi araçlarımla denediğim bir virajım var standart hepsi ile aynı hızlarda deneme yaptım.insignia ile passat eşdeğer sayılabilir ama insignia 1 adım önde oda esp olduğundan sanırım passatımda yoktu esp sistemi.ama bmw ile viraj gerçekten arkadan kayma eğilimi ile birlikte gerçekten pilotajınız iyi ise sorunsuz ve zevkle döneceğiniz virazj oluyor.arkadan kayan aracı virajda yönlendirmek çokdaha kolay bence çünkü önden kayan araca müdahale kayma bitene kadar yapamıyorsunuz ya hız keseceksiniz yada dua edeceksiniz toparlasın diye ,yoksa direksiyon sizi asla yönlendirmiyor. ama arkadan kaymada direksiyon sizde istediğiniz yöne istediğiniz şekilde tamgaz vererek devam edebilirseniz tabi biraz dediğim gibi cesaret lazım pilotaj yani.
                    birde s40 evet oda iyi fena araba sayılmaz ama bu 3 araba ile kıyaslamıyorum o ayrı
                    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

+1
                      2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alibaba3434

Bu iyiyiymiş!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                        X