Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motordan gelen ses ve çekişin düşmesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motordan gelen ses ve çekişin düşmesi

Arkadaşlar 2 gündür düşük devirde seyir halindeyken gaza bastığımda tarif edemeyeceğim şekilde basınçlı hava sesi geliyor, ayağımı gazdan çekincede tarifimi mazur görün cooww diye bir ses geliyor. Bu iki günlük süre zarfındada aracımın çekişinde ciddi oranda bir düşüş yaşıyorum. Ayrıca danışmak istediğim bir konuda yine seyir halindeyken ani gaza yüklendiğimde motor devri yükseliyor fakat araç hızlanmıyor nedeni baskı balata olabilirmi? Okuduğunuz için teşekkürler,değerli yorumlarınızı bekliyorum.Saygılar...

Ynt: Motordan gelen ses ve çekişin düşmesi

abi turbo vakum hortumu çıkmış bende de olmuştu, ikncisini bilmiyorum ama debriyaj sıyırıyo olabilir abi...

Yorum

Turbo hortumu çıkmış olsa arıza ışığı falan yakmazmı?

Yorum

abi bir müddet sonra yakabilir, ama dediğin şekilde bir ses geliyor, ve araç çekişten düşüyor, hortum bi kere çıktı mı yalama oluyor, ya yapıştıracaklar ya da yeni hortum takılıyor, ben yapıştırttım, galiba biraz pahalı bir üründü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
          abi bir müddet sonra yakabilir, ama dediğin şekilde bir ses geliyor, ve araç çekişten düşüyor, hortum bi kere çıktı mı yalama oluyor, ya yapıştıracaklar ya da yeni hortum takılıyor, ben yapıştırttım, galiba biraz pahalı bir üründü
          Ayağını gazdan çekincede dediğim gibi bir ses geliyormudu?

Yorum

bencede baskı balata olabilir murat yada nazarrrrrrrrrrr ihihi ihihi
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

evet aynen ayağını gazdan çekince geliyordu zaten, basarken bi sorun yok, blow off sesine benzer bi ses hafiften de değil mi abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                evet aynen ayağını gazdan çekince geliyordu zaten, basarken bi sorun yok, blow off sesine benzer bi ses hafiften de değil mi abi
                Normalde zaten dediğin gibi blow of tarzı bir ses vardı fakat benim dediğim sen daha şiddetli

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                  bencede baskı balata olabilir murat yada nazarrrrrrrrrrr ihihi ihihi
                  Valla olabilir kardeşim ben nazara inanırım. Yoksa senin nazarınmı?

Yorum

evet böyle hksnin toyota supra için üretmiş olduğu blow off gibi bir ses öyle abi çok basit bişey aslında, ama dediğim gibi hortum yalama olmuştur, bi de tabii nazar

Yorum

Bu konuyla ilgili forumda bir kaç arkadaşın daha başına aynı durum gelmişti. Nazara bağlı olarak Turbo hortumun çıkmış gibi..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bumerang
                        Bu konuyla ilgili forumda bir kaç arkadaşın daha başına aynı durum gelmişti. Nazara bağlı olarak Turbo hortumun çıkmış gibi..
                        aynen öyle abi

Yorum

bencede nazar, Irmscher jantlarda gözüm kalmıştı ihihi
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            bencede nazar, Irmscher jantlarda gözüm kalmıştı ihihi
                            Gözün kalmasın kardeş vereyim kullan ayıp ediyorsun...

Yorum

Bende ilk sizin gibi düşündüm ama herhangi bir ikaz vermedi ve ayrıca tamam çekiş düştü ama öyle 115 hp gibide değil yani.. Bunudan sonra imza resmi koymayacağım

Yorum

İşleniyor...
                              X