Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DİREKSİYON SORUNU

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DİREKSİYON SORUNU

ARKADAŞLAR SELAM
    BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞMASINI RİCA EDİYORUM
    DİREKSİYON SERİ OLARAK SAĞA VEYA SOLA TAM TUR YAPTIĞINIZDA BİTİMİNDE HİÇ DE HOŞ OLMAYAN BİR VURMA SESİ GELİYOR
    SERVİSLE BU KONU HAKKINDA ÇOK KONUŞTUK AMA HEPSİNDE AYNI ŞEYİ YAPIYOR VE HEPSİNDE OLAN ŞEY SORUN DEĞİLDİR GİBİ SAÇMA BİR CEVAP ALDIM
    BU KONU BANA GÖRE CAN SIKICI VE ÇÖZÜMÜ YOK

Ynt: DİREKSİYON SORUNU

Direksiyor power'ından kaynaklanan bir durum elektrikli bir si,steme sahip olduğu için tam turlarda dibe geldiğinde ses yapar ve aracın elektrik aksamında voltaj düşmesi gibi bir durum yaşatır elinizi tam tur dipte bir süre tutmanız durumunda power'ı yakma durumuda oluyor bu nedenle aracınızda her hangi bir sıkıntı yok mümkün olduğunca tam turlarda sona geldiğinizde direksiyon dönüş hızını yavaşlatın yumuşak bir şekilde dibe insin sesin şiddetide azalacaktır Power'a binen yükte...

Yorum

EMRE ÇOK TEŞEKKÜRLER
      BU YANTI ALABİLMEK İÇİN SERVİSLE 1 YIL GEÇİRDİKTEN SONRA
      FORMA ÜYE OLMAK VARMIŞ

Yorum

evet bu hatayı bende yapıyorum, tak diyye vurduruyorum ve aynı ses çıkıyor, hidrolik direksiyonların bir nevi özelliği bu, yapıyorlar böyle eşeklikler işin şakası tabi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okan_ist
          EMRE ÇOK TEŞEKKÜRLER
          BU YANTI ALABİLMEK İÇİN SERVİSLE 1 YIL GEÇİRDİKTEN SONRA
          FORMA ÜYE OLMAK VARMIŞ
          Abi İnsignianın derdi varsa Devasıda İnsigniateam var aklına takılan başka şeyler varsa seni sıfır soru işareti ile 1 saatte yarın direksiyon başına hazır edelim

Yorum

hocam aman dikkat ben bı kere powerı patlattım
            sona cok hızlı vurmayın sona dogru yavaslayın hatta mumkunse dıreksıyounu o kadar sona degdırmeyın sonra power gıdıyor kara dıreksıyon oluyor bıldıgın

Yorum

VALLA EMRE ALLAH RAZI OLSUN NE DİYEBİLİRİM BUNUN ÜZERİNE
              ASLINDA SORACAĞIM DAHA BİR SÜRÜ KONU VAR
              AMA FORMU İNCELEMEYE DAHA YENİ BAŞLADIM BAZI KONULARIN CEVAPLARINI BULUYORUM
              BULAMADIKLARIM İÇİN AMA EMİN OL SİZE DANIŞACAĞIM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: medren
                hocam aman dikkat ben bı kere powerı patlattım
                sona cok hızlı vurmayın sona dogru yavaslayın hatta mumkunse dıreksıyounu o kadar sona degdırmeyın sonra power gıdıyor kara dıreksıyon oluyor bıldıgın
                En sonda Power a aşırı yükleme gercekleşiyor bu yüklenmeyi bir müddet tolere etsede bir yerden sonra fazla yüklemeden ötürü yanıyor ondan sonra düz direksiyon haydi kola kuvvet

Yorum

abi bu forumda insignianın civatalarının markasına kadar cevabı bulabilirsiniz siz hiç dert etmeyin teknik destek ve genel sohbet'i incelerseniz orada herşeyin cevabı vardır geri kalan herşey için bizler burdayız

Yorum

VALLA EMRE ALLAH RAZI OLSUN NE DİYEBİLİRİM BUNUN ÜZERİNE
                    ASLINDA SORACAĞIM DAHA BİR SÜRÜ KONU VAR
                    AMA FORMU İNCELEMEYE DAHA YENİ BAŞLADIM BAZI KONULARIN CEVAPLARINI BULUYORUM
                    BULAMADIKLARIM İÇİN AMA EMİN OL SİZE DANIŞACAĞIM
                    Allah sendende razı olsun ne demek abi,Valla Okan abi forumu bir gözden gecir herşeyin cevabı var her türlü bilgi mevcut forumumuzda

Yorum

valla aşağı yukarı yüklü 2 ton aracı da düz direksiyon bayağı bir kas yaptırır

Yorum

TEKRAR BELİRTMEK İSTERİM BÖYLE BİR KARŞILAMA İÇİN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER

Yorum

hidrolik direksiyonların bildiğim kadarıyla sonuna kadar çevirilmemesi gerekiyor. çok seri halde çevirince küt diye dibinde vurma sesi yapıyor. Benim corsada da vardı insigniada da var. Hç bi zaman tam çevirmem. çeyreğin yarısı kadar bir mesafe bırakmanız gerekiyor.

Yorum

TEKRAR BELİRTMEK İSTERİM BÖYLE BİR KARŞILAMA İÇİN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER
                            Rica ederiz abi sende tekrar Hoşgeldin aramıza o zaman

Yorum

hoşgeldiniz,hicbir zaman direksiyonu tam kırmayın
                              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                              X