Duyuru

Collapse
No announcement yet.

FARLARIN SU ALMASI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• FARLARIN SU ALMASI

MERHABA ARKADAŞLAR HAVALAR YAĞIŞLI BİLİYORSUNUZ.
    ARACIMI KULLANDIKTAN SONRA ARKA STOPLARIN ÜSTTEN YANA DOĞRU UZANAN UÇLARINDA SULANMA VE BUĞULANMA OLDUĞUNU GÖRDÜM. BABAMDA DA İNSİGNİA VAR ONUNKİ İSE HAFİF BUĞULANMIŞ. BENİM COSMO ÖN FARLARIN GÜNDÜZ LEDLERİ DE SU ALDI VE LEKELENMELER VAR. ACABA BU SORUN GENEL BİR SORUN MUDUR?

Ynt: FARLARIN SU ALMASI

Sanırım herkeste var bu sorun. Bende de var
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

gündüz farlarında buhulanma gibi kalıcı bir hava var net içi temiz görünmüyor

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

ne yapacağız arkadaşlar böyle bir saçmalık olmaz yani. tofaşın bile farları su almazken opelin alması bana mantıksız geliyor.

Yorum

benım arka sag stop lambası bugulandı hafıf su ıcınde toplandı sulu oldu sanırım lastıklerı oturmamıs o yuzden sonra bır daha olmadı su cok tutmayın dedıler bana eger bır daha olursa goturcem servıse zaten otekı ay yıllık bakıma gırcek dıskler otuyor dısklerın degısımını ıstıcem bakalım degıstırceklermı degıstırmezlerse kıyametı koparcam on konsoldan ses gelıyor cok cıtırtı delı oluyorum muzıgı acmazsam yolda gıderken tuttuyom nerden ses gelıyorsa dıye valla cok ısteklerım var sılecekler degıscek bujıler degıscek bakalım kaca patlıcak bana 500 tl dıom ya hayırlısı

Yorum

oluyor ya buğulanma ve su alma, benim ilk insignia arka sağ stop bayağı bir su almıştı değiştirdiler, fabrikada lambalar tam oturtulmadan geliyor herhalde çünkü showroom'da diğer insigniaları da incelemiştik bagaj kapağı ile stoplar arasında bayağı bir boşluk oluyor bazılarında, işte onlar su alıyor...

Yorum

abicim bu bazıları da hep beni buluyor. adam gibi yapsalar ya. bi de şunu anlamadım servisten çok su tutmayın demişler. artık duaya çıkarız çok yağmur yağmasın die

Yorum

aynen kardesım ya komık olaylar gercektende! hele ben arka sıs park lambasını yakıyorum bı baktım gecenlerde lamba arızalı dedı lamba patlamıs ! servıse gıttım degıstırdıler cok ısındıgı ıcın sogumadıgı ıcın lamba yanar dedıler kucucuk yere dev gıbı lamba koyarlarsa olcagı bu dedıler bana! hatta lamba yanmazsa sayet etrafındakı plastıklerı erıtebılır dedıler sıcaktan varmı boyle sacmalıklar basına gelen varmı hıc arka park lambasındakı sıs lambasından? :S

Yorum

Ön farlarda kronik sorun hepsinde olmasada çoğunda mevcut farın içine su girmiyor ledlere kadar giriyor ve orayı leke yapıp kalıyor ben garanti süremin itmesine yakınlaşıyor diye değişim talep ettim değiştirdiler sağolsunlar herkeste garantiden değiştiriyor boş oyalama laflarına aldırıi etmeyin değişim talep edin...

Yorum

Degisim de cozum degil. Iki ay olmadi farlari degistirdikleri, simdi de orumcek ag yapmis gunduz ledlerinin icine. Nasil bir fardir anlamadim ama sen kalk bir dunya para ver farlarin AFL olsun diye, orumcek bile dalga gecermis gibi girip agini yapabiliyor.

Yorum

sizin bu farlarla stoplar neden böcekleri çekiyor anlamış değilim, farlar örümcek, stoplar salyangoz mekanı
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
                        Degisim de cozum degil. Iki ay olmadi farlari degistirdikleri, simdi de orumcek ag yapmis gunduz ledlerinin icine. Nasil bir fardir anlamadim ama sen kalk bir dunya para ver farlarin AFL olsun diye, orumcek bile dalga gecermis gibi girip agini yapabiliyor.
                        Valla Özkan abi taktıralı bir hafta oldu şimdilik bişey yok şeytan kulağına kurşun olsun ama örümcek kutsal hayvanlardan kazadan beladan uzak olur araba

Yorum

ön farlar yada arka stoplar su almıyor, ön farların led kısımlarında akşamları yandığında beliren su lekeleri oluşmakta, neyden kaynaklandığı henüz çözülemedi sanırım ama su alma olayı değil, arka stoplardada soguk havalarda buğulunma ve su damlacıkları oluşuyor.... özellikle bi keresinde arka sis lambasını yaktığımda, sis lambası daha kuvvetli yandığı için daha fazla sıcaklık yaptığından sol tarafta stop sağa göre çok daha fazla buğulanma ve su damlacıkları oluşturmuştu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                            Ön farlarda kronik sorun hepsinde olmasada çoğunda mevcut farın içine su girmiyor ledlere kadar giriyor ve orayı leke yapıp kalıyor ben garanti süremin itmesine yakınlaşıyor diye değişim talep ettim değiştirdiler sağolsunlar herkeste garantiden değiştiriyor boş oyalama laflarına aldırıi etmeyin değişim talep edin...
                            bunu öğrendiğim iyi oldu Emre teşekkürler. Taş izinden dolayı 2 3 taş izi olmuştu onlarda arada değişir
                            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                              Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              bunu öğrendiğim iyi oldu Emre teşekkürler. Taş izinden dolayı 2 3 taş izi olmuştu onlarda arada değişir
                              Hiç vakit kaybetme kardeşim bu arada bagaj su problemi ile ilgili konu actım baktın mı faydası olur belki...

Yorum

İşleniyor...
                              X