Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otomatik buğu giderici...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Otomatik buğu giderici...

Herkese selamlar malum soğuklar geldi ve bu aracimla ilk kışım olacak inşallah. Benim sizden bilgi istediğim birkaç konu var
    1. Otomatik buğu giderici (önde ve arkada) Arac menüsünden açtığım halde nasıl devreye girdiğini anlayamadım. Nasıl devreye giriyor.
    2. Isıtmalı dikiz aynalarımızda ısıtma otomatik olarak mı çalışıyor yoksa biz mi çalıştırıyoruz.
    3. Cosmo için kıs lastiği önerebilir misiniz?

Ynt: Otomatik buğu giderici...

Ben direkt kis lastigi soyleyeyim.kumho butun
    AraclArimda kullandigim ve cok memnun kaldigim bi marka. Michelinin son tipi de oldukca basarili. Conti wintercontact da iyi.ancak pirellinin ks lastikleri kalin kar lastigi oyuzden yagmurda kayma yapiyor.

Yorum

config menüsünden araç ayarlarından dediğiniz özellikleri aktif etmeniz lazım.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        Ben direkt kis lastigi soyleyeyim.kumho butun
        AraclArimda kullandigim ve cok memnun kaldigim bi marka. Michelinin son tipi de oldukca basarili. Conti wintercontact da iyi.ancak pirellinin ks lastikleri kalin kar lastigi oyuzden yagmurda kayma yapiyor.
        Utku abi kumhoların 18" olanlarının fiyatı nedir ?
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Utku fiyat bilgisi varmı banada lazım 20 lerle karda yürünmeyecek gibi duruyor.

Yorum

Ya kusura bakmayın kendi derdimize düştük sizi unuttuk. Configteki menülerden otomatik hale getirebiliyorsunuz,ayrıca buğu ve aynalar için klimanın sağ tarafındaki resistans düğmesine basıyorsunuz.

Yorum

Ben bundan once astramda sonra jettamda simd de insignia ve seatta kumho kullaniyorum.yaklasik yaz lastigi ile ayni ancak yine de sormak lazim.belki toplu isterseniz burdaki bayiden bir fiyat aliriz.ben gecen kis 60 cm kardakumho ile disaridaydim ve surekli kullandim .ancak bizim arabalar karda cok iyi degil .benim astra H im en dengelisi idi.bizim araclar cok kuvvetli kaliyor ve surekli patinaja giriyor.ancak kumhonun tutunmasi oldukca iyi.yine gecen sene kumho ile kartalkayaya zincirsiz ciktim.

Yorum

son 2 araçtır bizde kış lastiğinde Kumho kullanıyoruz, ben memnunum.
                Çorum'un en kaliteli, müşteri memnuniyetine en önem veren rot balansçısı da Kumho bayisi olduğuna göre vardır bir bildiği
                InsigniaTEAM

Yorum

Yaklasik 500 lira idi yanlis hatirlamiyorsam 18 inc lastikler.

Yorum

Butun arac lastigi testlerinde kis lastiginde kumho basarili sonuclar elde eder.ancak yaz lastigi icin kumho o kadar basarili degil.benim lastikcim michelin bayii olmasina ragmen ben onu da oderim dememe ragmen bana dahanucuz olan kumhoyu taktirmisti.o gun bugun yaklasik 6 senedir hep kumho kullaniyorum. Pirelli sottezero amistim hala sifir
                    Lastik duruyor. 205 55 16. Cok iyi lastik ama tam kar lastigi.

Yorum

Araç ayarlarındaki o menüye bende takılmıştım.
                      Hem otomatik buğu önleyici diyor aktif ediyoruz, hemde dürtmeden çalışmıyor.
                      Ne anlamı kaldı oradaki menünün ve ne farkımız kaldı Doğan dan şahin den ?? Onlarda da var bir buton dürtünce ısıtıcı çalışıyor bitti.

Yorum

kumho kış laastiği Fiyat olarak 330-360 arası görünüyor

http://www.lastikcim.com.tr/index.ph...els=155-2&tp=7

Yorum

Bende otomatik olarak devreye giriyor buğu çözücü. Belki devreye girecek kadar buğulanmamıştır cam.

Yorum

Otomatik buğu giderici bendede kendisi devreye giriyor ama sicaklik 3 derecenin altina indigi zaman calisiyor.
                            2010 1.6 T edition elegance

Yorum

Orjinal yazı sahibi: armblyn
                              Otomatik buğu giderici bendede kendisi devreye giriyor ama sicaklik 3 derecenin altina indigi zaman calisiyor.
                              güzel teşhis çünkü araçlarda 3 derece bir limit olarak belirlenmiş, hava 3 derecenin altına inince ekranda da buzlanma uyarısı verir mesela
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X