Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bende Balatayı Yaktım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bende Balatayı Yaktım

Merhaba arkadaşlar bayır yukarı park esnasında baskı balata yakanlar kulübüne artık bende üyeyim. Aracı bugün bayır yukarı park etmeye çalışırken motorun altından bembeyaz yoğun bi duman bulutu yükseldi ve inanılmaz bir koku. Anında vitesi 1de bırakıp aracı stop ettim soğutmaya koyuldum. Şimdi test edeyim dedim koku ve duman kayboldu tabi hatta duman 2-3 saniyelik birşeydi. Araç dururken yanık kokusu mevcuttu ama şimdi hiçbir koku yok. Araba hareket ediyor debriyajda ve geçişlerde bi sorun yok gibi. Ama birşeyleri yaktık sonuçta
    [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Ynt: Bende Balatayı Yaktım

geçmiş olsun inş sorun çıkmaz bir servise uğrayın derim

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim , öncelikle anlattığına göre cidi bir yaralanma mevcut baskı balatada şuan için soğuk olmasından ötürü bir sorun yokmuş gibi hşssettirsede daha uzun süreli kullanımında ısının etkisi ile hasarı hissettirecektir ve ikinci bir yaralamanda baskı balatayla yapışıp seni yolda bırakması söz konusu olabilir aracın garanti süresi devam ediyorsa serviste garantiden değişimini talep edebilirsin yada şuan ki güncel fiyatını bilmiyorum ama baskı balata servis fiyatı bin tl ye yakındı olası daha kötü sonuclardan kaçınmak adına bir an önce servise götürmeni tavsiye ederim...
      tekrar geçmiş olsun.

Yorum

Sağolun arkadaşlar yarın servise bırakacağım aracı evet garantisi devam ediyor ama kullanıcı hatası diyecekler adım gibi eminim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
          Sağolun arkadaşlar yarın servise bırakacağım aracı evet garantisi devam ediyor ama kullanıcı hatası diyecekler adım gibi eminim.
          Zaten kullanıcı hatası orası kesinde bazı servislerle yakınlık durumu bu durumu göz ardı edilebilmesini sağlıyabiliyor bazen

Yorum

abi merak etme ben 115 bg de de bu sorunu çok yaşadım, bişey olmuyor, hemen, koku, duman korkutuyor ama, hemen birşeyler olmuyor araca, belki %0,5 balataları eritmişsinizdir

Yorum

baskı balatasımı o ne yaaa hani benimki otomatikya ondan dedim ihihi ihihi ihihi ihihi saka bi yana büyük geçmiş olsun arabanın garanti süresi dolduysa bile mutlaka yaptır yoksa yolda bırakablir emrenin dediği gibi
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                abi merak etme ben 115 bg de de bu sorunu çok yaşadım, bişey olmuyor, hemen, koku, duman korkutuyor ama, hemen birşeyler olmuyor araca, belki %0,5 balataları eritmişsinizdir
                Ayynen öyle Emre kardeşim gösterdik bugün birşey yok bunda dediler. Sonra arabayla asıldım zorladım ne kokuu ne duman ne kalkışta sarsılma ne kaçırma ve geçiş zorlupu cillop gibi. Demekki daha gider bu... Değiştirmedik.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                  Ayynen öyle Emre kardeşim gösterdik bugün birşey yok bunda dediler. Sonra arabayla asıldım zorladım ne kokuu ne duman ne kalkışta sarsılma ne kaçırma ve geçiş zorlupu cillop gibi. Demekki daha gider bu... Değiştirmedik.
                  Sen yinede tedbiri elden bırakma Utku abimizde hafif yakmıştı balatayı uzun kullanımda ısının etkisiyle bir iki kere yapıştı neyse ki bıraktıda eve kadar götürdü ertesi gün servis yolu yani hiç olmayacak yerde bırakması kötü oluyor vites felan gecmiyor şans yaver gitmesse yolun ortasında kalıyorsun
                  neyse ustalarda iyice tecrübe etti ise gideri var demek ki tekrar gecöiş olsun dostum

Yorum

baskıyı yakmışındır zorlamadan, balata kısmında bi şey olmadığından sorun olmaz ama baskı balatanında ömründen biraz yemişsindir.

Yorum

Geçmiş olsun hemşerim ... alpatadamı baktırdın aracı test eden usta oldumu
                      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Ufuk üstadım selamunaleyküm. Aracı alpata'da baktırmadım. Bilecik / Bozüyük Fiat Otomotiv'de baktırdım. Yanlış anlamanı kesinlikle istemem açık sözlü bir insanım ben eskişehir opel alpatanın kapısından içeri girmem. Bakılan yer Opel bayisi olmayabilir ama ben kendilerine sonsuz güvenirim şunuda söyleyeyim eskişehir ve kütahya fiat Birmot'ların satışlarda anasını ağlatan defalarca mahkelemlik olan bir bayi burası 60 bin nüfuslu ilçe bayisi olmasına rağmen Fiat AAA+ reytingli bir bayidir Eskişehirden gelip araç alan çuvalla insan tanıyorum ben dahil Linea'mı da buradan aldım sana tavsiye ediyorum hemşehrim paranızı kaptırmayın çakallara. Tabiki opel aracı opel bayisine göstermem lazımdı ancak aracı kullanınca çokta birşey olmadığını fark ettim hadi dedim alpatalık birşey yok bunda ondan fiat a gösterdim anlamama gibi problemleri olmaz baskı balata her araçta aynı sonuçta. Binip bakıldı evet test edildi.

Yorum

birşey sorabilirmiyim, daha önce C-max'iniz oldu mu?
                          InsigniaTEAM

Yorum

Evet 2005 model c-max'im vardı. Kazadan sonra sattım. Donanımhaber ? dctcagri

Yorum

Ufuk üstadım selamunaleyküm. Aracı alpata'da baktırmadım. Bilecik / Bozüyük Fiat Otomotiv'de baktırdım. Yanlış anlamanı kesinlikle istemem açık sözlü bir insanım ben eskişehir opel alpatanın kapısından içeri girmem. Bakılan yer Opel bayisi olmayabilir ama ben kendilerine sonsuz güvenirim şunuda söyleyeyim eskişehir ve kütahya fiat Birmot'ların satışlarda anasını ağlatan defalarca mahkelemlik olan bir bayi burası 60 bin nüfuslu ilçe bayisi olmasına rağmen Fiat AAA+ reytingli bir bayidir Eskişehirden gelip araç alan çuvalla insan tanıyorum ben dahil Linea'mı da buradan aldım sana tavsiye ediyorum hemşehrim paranızı kaptırmayın çakallara. Tabiki opel aracı opel bayisine göstermem lazımdı ancak aracı kullanınca çokta birşey olmadığını fark ettim hadi dedim alpatalık birşey yok bunda ondan fiat a gösterdim anlamama gibi problemleri olmaz baskı balata her araçta aynı sonuçta. Binip bakıldı evet test edildi.

Eyvallah Üstad ....Birmot bana hiç bir zaman fiyat veremedi 2 adet fiorino aldım 1 adet palio aldım ikisinide Bozüyük otomotivden aldım .....Alapata bu kadar kötü bir yer degil valla bugüne kadar Allah razı olsun hiç bir işim sorunlu olmadı Alpataya teşekkürler haklarını yiyemem
                              2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                              2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

İşleniyor...
                              X