Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sprint Booster hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sprint Booster hakkında

herkeze iyi akşamlar Sprint Booster hakkında yazmak istedim geçen sefer aracımla ilgili bir yorum yapmıştım rampada kalmıştım bu akşam bir arkadaşımın tavsiyesiyle aracıma Sprint Booster taktırdım aracım insignia 1.6 edition 115 lik hatırlarsanız cihaz takıldıktan sonra test sürüşüne çıktım ve aracımın eskisinden daha iyi oldugunu anladım gitsin diye gaza asılıyordum ilklerde şimdi ise bu cihaz sayesinde aracıma gaz yüklenmeme gerek kalmıdı bu parçayı herkeze tavsiye ederim inanın farkı anlayacaksınız ve memnun kalacaksınız ve yakıtta %5 %10 yakıt tasarrufu yapıyormuş onuda ilerliyen günlerde görürüm inşallah bu cihaz 2003 model ve üstü araçlara uygulanıyor

2003 model ve üzeri bir cok aracta gaz teli bulunmamaktadır, gaz telinin yerini basit anlatımla aracın boğaz kelebeğine sinyal gönderen bir potansiyometre almıştır. Sprint booster otomobilin gaz pedalı sensörü ile beyin ve boğaz kelebeği arasındaki sinyal transferini hızlandırarak aracınızın gaza daha tepkili olmasını sağlayan mucizevi bi parçadır.

Aracınızdan beklediğiniz atak hareketlerini veya ilk gaz tepkilerini yarı sürelere indirgemektedir. Bu sayede örneğin Mini Cooper S de 0-100 akselerasyonu 0.7-0.9 saniye gibi hızlandırmaktadır ve düşük hacimli veya otomatik vitesli araçlardaki alt devirlerdeki hantallığı %80 oranında serileştirmektedir.

Aynı zamanda Sakin kullanımlarda %5-10 yakıt ekonomisi de yapmaktadır. Tüm araçlara 5 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen bu ürün aracınızı bir kat daha sevmenizi sağlayacak.

Ynt: Sprint Booster hakkında

Maliyeti hakkında bilgi verebilirmisiniz?

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

maliyeti ne kadar ve her araca uygulanabiliyor mu? Siz nerden aldınız ve montajını nerde yaptırdınız?

Yorum

Bu konu forumda çok konuşuldu uygulatan üyelerde mevcut yardımcı olacaklardır.
        [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

altta verğim link güncel arkadaşlar buradan gereken bilgilere ulaşabilirsiniz

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4336.0
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

montaj bahçelievlerde yaptırdım maliyet 600 tl 2003 model üstü bütün araçlara uygulanıyor inanın ben çok memnun kaldım

Yorum

....... ulaşabilirsiniz arkadaşlar insignia çok harika far dizayn yapıyor maliyetleride uygun

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Moderator notu: forum kurallari geregince ticari mekan adresi vermek yasaktir.

Yorum

İşleniyor...
              X