Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu alet sızce ıyımı chıp tunıng nette dolasırken gozum carptı ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bu alet sızce ıyımı chıp tunıng nette dolasırken gozum carptı ?

bu alet sızce ıyımı chıp tunıng nette dolasırken gozum carptı ve merak ettım gercekten yazılanlar dogru mu guc ve yakıt tasarufu varmı bu aletlerde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_hpva
    Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Ynt: bu alet sızce ıyımı chıp tunıng nette dolasırken gozum carptı ?

Münir hocam bu tur Box cihazlardan tam performans elde edilemiyor işin aslı direkt olarak aracın ECU kısmına yazılan Remap ile gerçek gücü ve performansı alırsınz geçmiş konularda bu konuda çok tartışıldı yazıldı çizildi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

pekı yanında yakıt tasarufuda yazıyor ben ısın bu kısmını anlayamadım yanı hem guc vaad edıyorlar hemde tasaruf yanı bu adamlar bunu basaramamıslarda bunlar yazılım yada boxlarlamı yapıyorlar. fatıh bey ınsan un yargılı bakıyor olaya
      Dünya Geçirdiğin Fırtınaların Büyüklüğü İle Değil Gemiyi Limana Getirip Getirmediğin İle İlğilenir.

Yorum

Mevcut bir araca Chip uygulaması yapılırsa sakin kullanımlarda ekonomi sağlar ama yüksek hızlarda tam tersi olur basit olarak anlatırsak aracın gücü ile birlikte torkuda yükseliyor mesala 140 km/h ulaşmak için için normalde 15 saniye gaza basarken chipten sonra 10 sn basıyorsunuz buda size ekonomi sağlıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatıh bey tesekkur ederım sanırım bu arabalar konusunda daha cok ekmek yemek lazım bır de bır ara ekonomık kulanımlar ıle ılgılı bır bılgı dokumanı yapılırsa bızım araclar ıcın herkese klavuzluk edılecek ben bır ıkı okudum ama herkes farklı bırsey ler yazmıs sole bır klavuz yada ortalama deger olarak kımse bırsey yazmamıs sanırım .

Yorum

İşleniyor...
          X