Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Başla-Dur Motor Sistemleri Hakkında....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Başla-Dur Motor Sistemleri Hakkında....

balla bencede güzel bi sistem düzcede bi ısıklar var 72 sn sürüyor ışıgı beklerken nereye gideceğini unutuyorsun ihihi
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Emre abi burda 130 sn ışık var.Kırmızıda istersen kahvaltını yap ister alışverişin varsa markete git gel ne biliyim ihtiyacını gör herşey için ideal bir süre haha
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        balla bencede güzel bi sistem düzcede bi ısıklar var 72 sn sürüyor ışıgı beklerken nereye gideceğini unutuyorsun ihihi
        )))))) sabah sabah güldürdün valla abi ya))
        F30 Sport+

Yorum

yok araba dizel ayıp olur diye stop etmiyorum yanımda adam benzinli şimdi o stop etmesken ben edersem karizmayı çizdirmiyeyim diye yani ihihi
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bu başla-dur motor sistemlerini çok eskilerden beri babam kullanır.Dizel yada benzinli hiç farketmiyor.Işıklarda küçük bir bilek hareketi ile kontağı kapatır ve açar.Bu kadar elektronik sistemlere ne gerek var ihihi
            Seyyar Tayyar tiplemesi gibi oldu biraz ama
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              Bu başla-dur motor sistemlerini çok eskilerden beri babam kullanır.Dizel yada benzinli hiç farketmiyor.Işıklarda küçük bir bilek hareketi ile kontağı kapatır ve açar.Bu kadar elektronik sistemlere ne gerek var ihihi
              Seyyar Tayyar tiplemesi gibi oldu biraz ama
              )) alemsin abi ya
              F30 Sport+

Yorum

bülent abi baban ozaman onun patantini almış olsaydı şuzamanda sende opc olurdu diye düşünüyorum nedersin ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                  bülent abi baban ozaman onun patantini almış olsaydı şuzamanda sende opc olurdu diye düşünüyorum nedersin ihihi
                  Sorma be Emrecim,o kadar söyledim Baba yapma etme gel beni dinle ama,naparsın eski kafa işte
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                    bildiğim kadarıyla yağlama sistemi farklı araç dur kalk yaparken elektirik desteğiyle yağlama yapıyor.yani turbo yağsız kalmıyor.
                    bu bilgi resmi mi?

Yorum

İşleniyor...
                    X