Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kontak kapatıldıktan sonra ilk 20 dk

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kontak kapatıldıktan sonra ilk 20 dk

Arkadaşlar ben 2006 model vektra sahibiydim daha önce, ve vektradaki şu özelliğin değerini yeni anladım...
    Aracı stop edip anahtarı kontaktan çıkarttığınız 20 dk boyunca hemen hemen bütün elektronik aksam çalışırdı ve otomatik kapanırdı, özellikle anahtar kontaktan çıktıktan sonra camları kapatmak için kesinlikle güzel bişey... Bu konuda insignia da çözümü olan var mı?
    insignia 2009 Model Cosmo 17" 1.6 Turbo 180 HP

Ynt: Kontak kapatıldıktan sonra ilk 20 dk

Orjinal yazı sahibi: hamann
    Arkadaşlar ben 2006 model vektra sahibiydim daha önce, ve vektradaki şu özelliğin değerini yeni anladım...
    Aracı stop edip anahtarı kontaktan çıkarttığınız 20 dk boyunca hemen hemen bütün elektronik aksam çalışırdı ve otomatik kapanırdı, özellikle anahtar kontaktan çıktıktan sonra camları kapatmak için kesinlikle güzel bişey... Bu konuda insignia da çözümü olan var mı?

insigniadada aracı stop ettikten sonra elektronik aksamlar çalışmaya devam etmekte, camlarıda kumandaya basılı tutarak kapatabiliyosunuz....

Yorum

kontagı acmadan anahtarı bi tık cevirdiğinizde elekrik aksam calısıyor,arac dışında kumandaya basılı tutarsanız aynalar camlar sunroof hepsi kapanıyor
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Teşekkür ederim arkadaşlar bunlar var sağolsun insigniateam.com sayesinde öğrendik ama, araca binen misafirler için kontak kapanınca adam camlar açık kaldı diyo mahçup oluyorum 1994 model Doğan SLX lerde böyle olurdu . Cam açma kapama düğmesi çalışmıyor onun bi çaresi var mı?
        insignia 2009 Model Cosmo 17" 1.6 Turbo 180 HP

Yorum

maalesef kapanmıyor evet,belki güncelleme ile servis bunu yapabilir servise sormak lazım
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamann
            Teşekkür ederim arkadaşlar bunlar var sağolsun insigniateam.com sayesinde öğrendik ama, araca binen misafirler için kontak kapanınca adam camlar açık kaldı diyo mahçup oluyorum 1994 model Doğan SLX lerde böyle olurdu . Cam açma kapama düğmesi çalışmıyor onun bi çaresi var mı?

o konuda haklısın onun bi çaresi yok, bende bazen sinir oluyorum, kontağı kapayınca camları indirip kaldıramıyosun, yarım kontak yapmak gerekiyor....

Yorum

"- Abi camlar Açık kaldı" dedi geçen gün arkadaşlardan biri, yürürken anahtardan kapanana kadar basılı tuttum, camlar ve aynalar kapanmaya başladı diğeride lafı yapıştırdı tabi.
              "- 8 , 10 milyarlık arabalarla karıştırdın heralde aynaları bile çekti gördündün mü ?"
              Muhabbete hiç müdahale etmedim.. Uzadıkça uzadı marketten çıktık ellerim dolu ama kontağı alışkanlık elime alıyorum, yaklaşırken bagajı açtım yine bir sürü laf oldu aralarında..
              Şahsen aracının özelliklerine hakimsen seni asla mahçup etmez..

Bu arada zamanlamayı iyi ayarlarsanız camları açmadan aynalarıda açıp kapatabilirsiniz.. :P

Bana kalırsa arka kapılar hatta ön kapılarda bile içten kilitleme (çocuk kilidinin) olması lazım ön panelde. Kapı üzerinde git kontağı sok çocuk kilidi aç-kapa çok bayağı bir şey.
              Geçen gün onun yüzünden kendimi özel şoför gibi hissettim. İnip etrafında dolaşıp sağ arka kapıyı açmak zorunda kaldım.

Yorum

hahah bende yapıyorum marketten çıkarken bagaj açma olayını hatta cocuklar fılan varsa etrafta sankı sıhırle açar gıbı elımle bır hareketler fılan yapıyorum .D
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ben de bagajı açarak küçük çocukları korkutuyorum.hani kediler aniden korkunca 4 ayak üzerinde zıplarlar ya

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafa
                    ben de bagajı açarak küçük çocukları korkutuyorum.hani kediler aniden korkunca 4 ayak üzerinde zıplarlar ya

bagaj açma olayı aslında bi çok araçta çoktan beri kullanılmakta, 2005 passatta bile mevcut, keşke sport tourstaki gibi elektronik kapamada olsa harika olurdu....

Yorum

Hasan abi tam ben dicektim ya bizde 2006 passat vardi bizde kumandadan aciyorduk boyle farkli bi havasi vardi ama bu cok ayri ya tusa basiyorum kapi kapaniyor ben hic bakmiyorum boyle cok guzel oluyor milletin gozu boyle saskinlikla bakiyor super oluyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                        Orjinal yazı sahibi: mustafa

bagaj açma olayı aslında bi çok araçta çoktan beri kullanılmakta, 2005 passatta bile mevcut, keşke sport tourstaki gibi elektronik kapamada olsa harika olurdu....
                        O kadar farkımız olsun Hasancım
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yakup
                          "- Abi camlar Açık kaldı" dedi geçen gün arkadaşlardan biri, yürürken anahtardan kapanana kadar basılı tuttum, camlar ve aynalar kapanmaya başladı diğeride lafı yapıştırdı tabi.
                          "- 8 , 10 milyarlık arabalarla karıştırdın heralde aynaları bile çekti gördündün mü ?"
                          Muhabbete hiç müdahale etmedim.. Uzadıkça uzadı marketten çıktık ellerim dolu ama kontağı alışkanlık elime alıyorum, yaklaşırken bagajı açtım yine bir sürü laf oldu aralarında..
                          Şahsen aracının özelliklerine hakimsen seni asla mahçup etmez..

Bu arada zamanlamayı iyi ayarlarsanız camları açmadan aynalarıda açıp kapatabilirsiniz.. :P

Bana kalırsa arka kapılar hatta ön kapılarda bile içten kilitleme (çocuk kilidinin) olması lazım ön panelde. Kapı üzerinde git kontağı sok çocuk kilidi aç-kapa çok bayağı bir şey.
                          Geçen gün onun yüzünden kendimi özel şoför gibi hissettim. İnip etrafında dolaşıp sağ arka kapıyı açmak zorunda kaldım.
                          yakup abi bizim 2009 yazılımlarda maalesef camı açmadan aynaları açmıyor beni sinir ediyor güncellemeden sonra düzeliyor sanırım ama bu sefer de gece aracın kilidini açtığında geri vites lambası yanmıyor ya üzdü beni

Yorum

malesef benim aracta bagaj acma dugmesi yok kumanda da 5 kapililarda yokmu ne kadar sacmalin
                            BMW 530 D gran turismo

Yorum

İşleniyor...
                            X