Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merkezi kilit sorunu insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• merkezi kilit sorunu insignia

1.olarak kullandıgım anahtarla yani merkezi kilitle açdıgımda farlar yanıyordu ama yedek anahtarla bunu denedimdiginde farlar yanmadı 2 anahtar arasında program farkımı var ?

Ynt: merkezi kilit sorunu insignia

Aracınızı yedek anahtarla çalıştırın aracın içerisinde ki ayarlar anahtarınıza upgrade olacaktır ondan sonra diğer anahtarla gelen ayarlar yedek ilede gelmeye başlar,
    Bu arada kendinizitanıtırsanız seviniriz Tanışma bölümünden,
    Aramıza Hoşgeldiniz

Yorum

Anahtar kişiselleştirme olayı açık ise menüden dediğiniz gibi davranması normaldir.
      Diğer anahtarıda istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Yorum

iki anahtarıda programlıyabiliyorsunuz siz yedek anaktarı taktıgınızda yedek anahtarla neyi programladıysanız onlar aktif olur
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Benim merak ettiğim koltuk hafızası 1 benim anahtara ayarlı.Koltuk hafızası 2 diğer anahtara ayarlasak.Aracın kapısını açtığımızda koltuk yerine gelirken anahtarı algılayıp ona göre mi ayarlıyor?Deneyen oldu mu?
          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
            Benim merak ettiğim koltuk hafızası 1 benim anahtara ayarlı.Koltuk hafızası 2 diğer anahtara ayarlasak.Aracın kapısını açtığımızda koltuk yerine gelirken anahtarı algılayıp ona göre mi ayarlıyor?Deneyen oldu mu?
            büyük ihtimalle öyle olacaktır Vectra'da vardı
            InsigniaTEAM

Yorum

bence öyledir çünkü radyo ayarları kılima bile anahtara göre ayar değiştiriyor
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

saolun tesekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                  aynen öyle.bu şekilde ben ve eşim tekrar ayar yapmadan kullanabiliyoruz

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

İşleniyor...
                  X