Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vitesten gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vitesten gelen ses

Arkadaslar ya bir arkadasıma arabanın keyfine varması için arabamı kullanmasını istedim çok merak ediyordu insignia'yi.. Arabayı parkederken Arac tam durmadan vitesi (P)Park'a aldı garip ve ince bir dişli sesi geldi... İlk defa başıma geldi açıkcası biraz korktumda... Sizce birsey olmusmudur sanzimana... Active selecti o kadar iyi tanımıyorum..

Ynt: Vitesten gelen ses

Sesden sonra denedinizmi herhangi bi anormallik varmı?Yoksa problem olmaz sanırım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AvBurak
      Denedim Nuri kardesim hersey normal yani gelen ses veya bi anormallik yok yapan cocuktan daha garip sesler geliyor artık. Korktum biran yani dişlilere falan bisey oldu diye.
      merak edilcek bir şey yok burak bey parktaki dişlilere araç tam durmadan p ye alırsanız dişlilere sertçe çarptığından ses yapar bende 2000 yılında otomatik mondeo vardı 110 la giderken 3 e atım derken p ye atmıştım araba öyle bir sesle durmuştuki anlatamam yinede dişliler sağlammışta bir şey olmadı o yüzden çok yavaş hızlarda bir şey olmaz ama iyide değil park dişlisi kırılabilir daha yüksek hızlarda

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Teşekkür ederim Volkan bey... Umarım dislilerim saglamdir...
        rica ederim büyük ihtihimal sağlamdır birde çok dik rampalarda park etcekseniz hemen p ye atmayın önce n ye getirin el frenini çekin yük şanzıman dişlisinden boşalsın sonra p ye atın park dişlisinin yükünü alır bu şekilde

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
          Teşekkür ederim Volkan bey... Umarım dislilerim saglamdir...
          rica ederim büyük ihtihimal sağlamdır birde çok dik rampalarda park etcekseniz hemen p ye atmayın önce n ye getirin el frenini çekin yük şanzıman dişlisinden boşalsın sonra p ye atın park dişlisinin yükünü alır bu şekilde
          +1
          ayrıca hareket halinde vites kolunun pozisyonunu değiştirmeyin veya N konumuna almayın. şanzımanınızın ömrü daha uzun olur
          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

İşleniyor...
          X