Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne oluyor bu arabaya ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ne oluyor bu arabaya ?

Hiç bir şey demeden teslimini yapın aracın sizi enterese eden bir konu değil bu aracın baskı balatasının bitmiş olması birde kiralama şirketleri bu araçları kaskolatırken bütün aksam olarak sigorta kapsamına sokuyorlar Mehmet kardeşim sıkıntı yok yani

Yorum

Abi bizde oyle yapalim diye dusunuyorduk fakat demin kiralik arabadir iceri alim dedim asagi indim calistirdim vites attim ayagimi debiyajdan kaldirdim kaldirdim araba kalkmadi resmen ayagimi cektim araba viteste ama stop etmedi yani artik hic yurumuyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet çınar
        Abi bizde oyle yapalim diye dusunuyorduk fakat demin kiralik arabadir iceri alim dedim asagi indim calistirdim vites attim ayagimi debiyajdan kaldirdim kaldirdim araba kalkmadi resmen ayagimi cektim araba viteste ama stop etmedi yani artik hic yurumuyor..
        Baskı balata iyice yanmış artık yapışır olmuş kalksada yola çıkmayın kardeşim direk yolda vırakmaya müsayit hale gelmiş soğuk iken bir iki yaparsın ısındığı an yağışır bırakmaz yolun ortasında kalırsın ara sigorta şirketini veya servisi arac böyle böyle de değişim istiyorum de kardeşim...

Yorum

Evet abi kullanmadik babam aradi kiralama sirketini megane getirdiler insigniayi goturduler adam dedi bu arabada varmis oyle bir sorun servistede iki adam tam bikmis sifir arabada bu olurmu deyip degisim flan istemisler..

Yorum

İşleniyor...
          X