Duyuru

Collapse
No announcement yet.

içerdeki çıtırtılar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• içerdeki çıtırtılar

10 gündür beynimi taşlı yolda giderken çıkan çıtırtılardan deliricem genelde herkesin ön göğüsten gelen çıtırtı sesleri bende vitesten başlayıp kol dayamaya kadar uzanan komple plastik aksamdan geliyor özellikle vitesin olduğu yerden bastırınca inanılmaz sesler var) bu bölgede ses duyan varmı ve çözülücek bir sesmi???
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: içerdeki çıtırtılar

bastırınca hepimizden gelıyor o cart curt kırılır gibi sesler benimde camlar coştu bu aralar. Emrenin konusu vardı detaylı sekılde resımle anlatılmıs ya ıs basa dustu deyıp kendın girişicen ya da istikamet Opel Odak Benım goguste tarıf ettıgın yerlerde gosterge panelınde her yer cıtırdıyordu su an yok Allaha sukur.
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Evet maalesef o bölgelerden ses geliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kardes zamanında bunun çalısmasını yapıp paylaşmıştım Hayatımda ki gördüğüm en basit plastik kullanılmış göğüste...valla açtığım konunun biraz faydası olabilir bir bak istersen hatta o konuda servise götürecek dıyordun sende...

Yorum

geçen servise götürdüm...baktılar sadece sprey sıkıp kapadılar...vites kolunun etrafına bir şey yapamayız dediler
          2016 insignia 1,6 dizel otomatik sport beyaz renk

Yorum

Evet Opel tarafından önerilen bir uygulama yok sadece trim ustasının marifeti ve becerisine dayalı bir olay bu çözen ustalar var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

emre biliorum ama senin sistem tam göbekten çalışmaydı sanırım bende aşağılarda baya çıtırtı)))
              2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Benim dikiz aynasının ordaki kapaktanda geliyor.Dikiz aynasıda titriyor

Yorum

ya kardeşim bu opel ne zaman içerde yükses kaliteye geçicek bilmiorum)

Yorum

Abi mühendiz beylerin bu araçları kullandıkları yollar kaymak asfalttır zaten.Türkiye yollarını düşünen yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: husek7
                      geçen servise götürdüm...baktılar sadece sprey sıkıp kapadılar...vites kolunun etrafına bir şey yapamayız dediler
                      Ya bıraksınlar o işleri sırf bu yüzden el elin eşşeğini türkü söyleyerek çağırırmış hesabı oturdum kendim yaptım ne kadar samimi olsanda usta ile insanın kendi yaptığı kadar itinalı olmaz o iş...

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3759.0

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
                        emre biliorum ama senin sistem tam göbekten çalışmaydı sanırım bende aşağılarda baya çıtırtı)))
                        Ben yan kaplamalarıda söktüm onların içinide doldurdum sadecekocak ve bardaklık kaldı onları kaldırmadım bir tek onlarıdakaldırır çekerim resmi

Yorum

İşleniyor...
                        X