Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SONUNDA İNSİGNİA MA KAVUŞTUM BAZI SORULARIM VAR LÜTFEN YARDIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SONUNDA İNSİGNİA MA KAVUŞTUM BAZI SORULARIM VAR LÜTFEN YARDIM

arkadaslar benim aracım 2.0 130 hp lik cdti active select edition elagance paket insignia ve tabiki beyaz . bende aranızdayım ve mutluyum bazı sorularım var yardımınızı bekliyorum... rolleyes
    1- bu aracta usb varmı varsa nerde oluyor ön konsolda usb girişi göremedim de.
    2- ön konsolda aux yazısı var aux girişi nerde oluyor ve nasıl kullanılıyor acaba
    3- direksiyon kumandasından radyo kanallarını aratamıyorum. daha doğrusu sadece kaytılı olan kanallar arasında gecis yapıyor. yeni kanal aratamıyorum ne yapmam gerekir.
    4- 1 ayda ş. dışı ağırlıklı olmak üzere 5.000 km yaptım. su anda yakıt ortalamam 7.7 . sizce bu değer normalmi. jantlarım 18. inç bu arada
    5- 1 hafta önce çok enterasan bir olay yasadım bilen bilir denizli- sarayköy arasında her tarafta radar vardır. bu sebeble 115 km sabit hızla seyir halindeyken trafikçiler durdurdu ve 131 km ile gittiğimi söyleyip 140 tl ceza kestiler. bu nasıl olur 115 km de sabit hızda gidiyordum. acaba 18 inç janttan mı hız yükseliyor.
    6- 18. inç jantta ön arka lastik basınçı normade kaç olmalıdır. bu arada lastikçi ön ve arka 34 basınç bastı. normalmi. kapıya baktım ancak sanıyorum 220 gibi bişey yazıyordu. bişey anlamadım. zaten lastikçi de bişey anlamadı.
    7- aracıma orjinal bluetut kiti taktırmak istiyorum orjinal olmazsa da parrot markada olabilir. bu şekilde kit taktıran varmı acaba. nerde ve kaça taktırdınız
    bu arada aracn yol tutuşu ve direksiyonun hızlandıkça yumuşaması hakkında ne düşünüyorsunuz bana yol tutuşu iyi geldi.ancak direksiyonun çok yumuşaması beni rahatsız etti. bu konuda yorumlarınızı bekliyorum cevap veren arkadaslar cok tesekkürler.
    İNSİGNİA 2.0 CDTİ 130 HP EDİTİON ELAGANCE
    "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Ynt: SONUNDA İNSİGNİA MA KAVUŞTUM BAZI SORULARIM VAR LÜTFEN YARDIM

Hayırlı olsun önce tanışma bölümünden kendinizi tanıtırmısınız?

Yorum

ok
      İNSİGNİA 2.0 CDTİ 130 HP EDİTİON ELAGANCE
      "Batılılar geldiklerinde ellerinde incil, bizim elimizde topraklarımız vardı.Bize, gözlerimizi kapayarak dua etmesini öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda ise bizim elimizde incil, onların elinde topraklarımız vardı." Kenu Kenyattu Kenya Kurucu Devlet Başkanı

Yorum

1-Kol dayama yerini öndeki tuşa basarak kaldır arkada aux ve usbleri görüceksin
        3-Kanal aramıyor nedense kendi ayarladıklarımızı kullana biliyoruz
        4-2.0 130hp kullanıcıları yardımcı olucaktır
        5-Cidden enteresan bir olay 16 km hız sapacağını sanmıyorum.
        6-32 Diye biliyorum forumumuzdan öğrendiğim 18'' için bu
        7-Kitle ilgili bilgim yok.Yol tutuşu iyi fakat direksiyonun çok yumuşamısı büyük rahatsızlık veriyor
        Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız
        2016 w205 AMG

Yorum

Yakıt tüketiminiz şehir dışı ağırlıklıysa biraz fazla gibi ama gazlıyorsanız normal.Birde yakıt tüketimini sıfırlayın.o zaman dahada düşecektir ekranda görünen.

O yumuşama yapmaması içinde Flexride opsiyonunu alsaydınız böyle bi sorun olmazdı.ama ne yazıkki edition-elegance larda yok o opsiyon..

Yorum

bizimkiler de vardı ya bi tip, yumuşak yumuşak dumkof abi yumuşak yumuşak devam, bi sorun olmuyor, yol tutuş 1600 kg ye göre çok dengeli, ben 3 vites tam gaz viraja giriyorum, ve aynı çizgide çıkıyorum

Yorum

aynı araca sahibiz yalnız bende 17 inch jantlar var.

tüketim konusu, aracım 3800 kmye yaklaştı, ş.dışı 110-130 cc ile kullanımda 5.2-5.3 litre gibi bir değer yakaladım, şehir içi ise son aldığım depoda 7.4 l/100 km.

kapı içlerindeki lastik basınçları kilopascal (kpa) cinsinden yazılmış, onu psi'a çevirmek gerekli. 100kpa yaklaşık olarak 14,5 psi'a eşittir.

Yorum

Şehir içi zaten 7,1 - 7,5 o civarlarda geziyor benimde.Genelde zaten şehir içi biniyoruz.İzmir'e giderken sırf denemek için depoyu tam doldurup öyle çıkacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deeper_inside

kapı içlerindeki lastik basınçları kilopascal (kpa) cinsinden yazılmış, onu psi'a çevirmek gerekli. 100kpa yaklaşık olarak 14,5 psi'a eşittir.
                  aynen 32 ediyor abi zaten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
                    Şehir içi zaten 7,1 - 7,5 o civarlarda geziyor benimde.Genelde zaten şehir içi biniyoruz.İzmir'e giderken sırf denemek için depoyu tam doldurup öyle çıkacağım
                    vay anasını yaaaa, ağlamak istiyorum

Yorum

Dizelin gözü kör olsun.Yakmıyo işte itoğlu :P

Yorum

ses sorunu çözülse bi de... (çamur atacak bişey olması lazım haha )

Yorum

Yok ki öyle bişey Yol sesi harici motor sesi duymuyorum ben

Yorum

yapma yaaaa, e ben bi delireyim o zaman haha

Yorum

Tabi müsade senin :P

Yorum

İşleniyor...
                              X