Duyuru

Collapse
No announcement yet.

20 janttaki lastik ebatları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 20 janttaki lastik ebatları

20 janttaki lastik ebatları nasıl lastik tabanı geniş mi yol tutuş hızlanma durma mesafesinde fark varmı

Ynt: 20 janttaki lastik ebatları

lastik taban genişlikleri aynı, fakat yanak yükseklikleri bayağı bir düşük, konfor konusunda da pek iyi değiller... yol tutuş ve fren konusunda, 18''lerden pek farklı olacağını düşünmüyorum, görüntüyü güzelleştirmesinin yanında başka bir artısı yok...

Yorum

Konfor yol tutuş olarak bendeki 17 leri değişmem abi

Yorum

ah abi bizim eski premium paket editionda da 17 jant vardı araç gerçekten muhteşem bir konfora sahipti ... şu anda 18''leri 17'' ile değiştirmeyi düşünmüyor değilim...

Yorum

20'' jant kullananlar var bende 19'' var performansta bir kayıp yok sadece yol sesi problemi var oda araç üzerinde gelen dunlop lastiklerden dolayı bunun dısşında bir sorun yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim arabamda 20" jant var.Normal asfaltta (tırtıllı asfart) etli lastiklere göre daha sesli.Fakat otobanda ses sorunu yok.Fakat keskin virajlarda yol tutuşu mükemmel.BMW leri virajlarda tokatlamak güzel oluyor. Çukurlara ve kasislere dikkat etmelisin.Sert girdiğin zaman tak diye sert bir ses jantlarından duyabilirsin Ben o yüzden normal yollarda diğer arabalara göre yavaş gitmek zorunda kalıyorum.Malum Türkiye yolları.Jantların yamulması veya lastiklerin gitrmesini istemem (yaklaşık bir lastiğin fiyatı 800 tl /adt).Ama otobanda 20" bir başka.
            INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
            20" jant
            infinity
            DVD 800
            Sunroof
            Deri koltuk

Yorum

İşleniyor...
            X